Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ponad 160 masztów z flagami ustawią w naszym regionie. Staną w większości gmin województwa [LISTA]

W zdecydowanej większości gminy z województwa lubelskiego uzyskały już odpowiednie poparcie mieszkańców dzięki czemu na ich terenie ustawiony zostanie maszt z flagą narodową. Największe zanotowano w Świdniku, najmniejsze w gminie Ulhówek w powiecie tomaszowskim.

71 komentarzy

 1. Bardzo dobrze niech stoją, mam dość dejów i dejów, ci ludzie mają od 4-50 tys zł i nawet więcej oszczędności! Na codzien hipokryzyjnie płaczą że nie mają pieniędzy , szkoda im kilku złoty nawet przepłacić, (z kolei inni 100we w kilka sekund na buku przegrywają a wcale nic nie zarabiają)
  Obraz typowego Polaka, kilka tysiecy na oszczędnościowym płakanie codzienne że coś jest pare zł droższe!
  Żałość i hipokryzja!
  Po co oni do kościoła chodzą, uczciwi ludzie powinni chodzidzić do kościoła, a nie deje oszukańce, chyba że się nawrocą!

 2. to tak w amerykańskim stylu, całkiem fajnie tylko różnica jest taka że tam flagi stawiają za własne pieniądze a nie za cudze. Flagę przy zamku o ile pamiętam postawiło konsorcjum czołowych monopolistów PGE, MPWIK, PGNiGE którzy koszty budowy wrzucili w cenę swoim usług.

 3. A dla kucharzy, kelnerek i restauratorów dających pracę na czarno nic nie dajo. Rzond do dymisji.

 4. Poszukajmy kontaktów między producentem masztów z metalu a osobą w Rządzie PiS!!!!! Będzie odpowiedź od razu!!! Flaga super wygląda w Lublinie, lecz taki Lubartów czy Leczna to już przesada!!! Szkoda pieniędzy, może lepiej obiady na cały rok wykupiły by gminy dla potrzebujących!!!

 5. Marnotrawstwa pieniędzy na propagandę ciąg dalszy. Tacy to patrioci co przegłosowali że na czele tymczasowego rządu Polskiego może stać obcokrajowiec nie mający nic wspólnego z Polską. Za tą ustawą głosowało pis razem z po wiec możecie sobie darować teksty typu ty pisiorze albo peowcu. Dalej się podniecajcie aborcją i innymi tematami zastępczymi.

 6. W Rejowcu dadzą dwa żeby się nie kłócić czy leży w powiecie chełmskim czy krasnostawskim

 7. Nie mają co z pieniędzmi robić…

 8. Pieniędzy jest mnóstwo ale nie dla lewackich gamoni.

 9. Skoro zaczynają mówić o patriotyźmie-znaczy będą kraść.

 10. W dobie koronowirusa polska flaga biało-czerwona wg. decydentów będzie leczyła covida. Już sam maszt odstrasza wirusa na kilka kilometrów … Budujemy a co nas obchodzą chorzy !!! Rządowy temat zastępczy

Z kraju