Pomóż Krystianowi wygrać walkę z rakiem

W imieniu znajomych Krystiana zwracamy się z apelem o pomoc w jego walce z rakiem. We wrześniu 2018 roku u Krystiana stwierdzono chłoniaka Burkitta, który jest bardzo agresywnym i szybko rozwijającym się typem nowotworu.

Krystian jest ojcem dwójki małych dzieci: Krzysia (4 miesiące) i Huberta (11 lat) oraz mężem Kasi. Zaledwie kilka miesięcy temu Krystian i Kasia byli najszczęśliwszą parą, ponieważ oczekiwali narodzin drugiego synka, Krzysia.

Niestety, ich szczęście nie trwało długo …

We wrześniu 2018 roku u Krystiana stwierdzono raka: chłoniak Burkitta, bardzo agresywny i szybko rozwijający się typ nowotworu. Lekarze w Holandii dali Krystianowi szansę na wyzdrowienie i natychmiast rozpoczęli chemioterapię. Krystian przeszedł 6 zabiegów, a wyniki były dobre. 15 lutego 2019 Krystian został uznany za wolnego od raka.

Aby uczcić dobra nowinę oraz narodziny synka, Krystian wraz z rodziną wyjechał na krótkie wakacje do Polski. Niestety Krystian ciągle odczuwał ból, a jego stan nie poprawił się. W połowie marca okazało się, że rak zaatakował płuca i szpik, co przyczyniło się do utraty czucia w obydwu nogach. Onkolodzy w Holandii stracili nadzieje na uleczenie Krystiana.

Ale Krystian i Kasia nie poddają się! Po dramatycznych poszukiwaniach Kasi, udało jej się znaleźć onkologa, który chce dalej leczyć Krystiana. Mężczyzna cierpi, ale jest gotowy do wyjazdu. Cała dokumentacja medyczna jest przetłumaczona. Pozostaje niewiele czasu, ale jest nadzieja. Apelujemy o pomoc dla Krystiana i jego rodziny w tej strasznej walce z rakiem.

Dziękujemy w imieniu Krystiana, jego rodziny oraz wszystkich przyjaciół. Tutaj możecie wesprzeć zbiórkę funduszy na leczenie – kliknij!

(fot. nadesłane)

Zobacz również

5 komentarzy

 1. Dajesz chłopie, dasz radę !!

 2. czytalem artykuł gdzie była mowa o celowym dodatku ,,wirusa” nowotworowego do szczepionek -ujawnili lekarze z usa- wszyscy juz nie żyją kilka osob wiek po40-! szok -poczytajcie net!

 3. Trzymaj się chłopie

 4. Przykra sprawa, to już nie aktualne. R.I.P

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8976zł 0.19%
  • GBP 5.0407zł 0.07%
  • EUR 4.5621zł 0.17%
  • CHF 4.2571zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach