Pomiędzy aronią rosły konopie. Dwaj mężczyźni zatrzymani podczas pielęgnowania roślin (zdjęcia)

Policjanci ustalili, że na obrzeżach Lublina ktoś uprawia konopie inne niż włókniste. Mundurowi zatrzymali dwóch mężczyzn w momencie, kiedy pielęgnowali zasadzone rośliny.

Policjanci z VI komisariatu ustalili, że na obrzeżach Lublina ktoś uprawia konopie inne niż włókniste. Jak się okazało na miejscu, na plantacji aronii rosło 11 krzaków konopi.

Policjanci wytypowani sprawców. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Lublina w wieku 34 i 32 lat. Mężczyźni zostali zatrzymani wczoraj podczas pielęgnowania zasadzonych przez siebie roślin.

Mundurowi zabezpieczyli rośliny, zaś zatrzymani będą wkrótce odpowiadać za uprawę konopi innych niż włókniste, która mogła dostarczyć znacznych ilości narkotyków. Niebawem zatrzymani trafią do prokuratury. Za to przestępstwo grozi im do 8 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

5 komentarzy

  1. Sadzić palić zalegalizować.

  2. Powinni ich wsadzić raczej za brak pielęgnacji. Liście pożółkłe i poobgryzane przez szkodniki.

  3. marihuana- rośnie z nasionka powoduje wesołość, i dobry humor, ludzie jadący po trawce jada 60/70 na godzine, przy kacu trawka ulge powoduje odrazu, przy innych bólach łagodzi. Jest zakazana
    wódka, powoduje agresje, ludzie pijani są zaczepni i hałaśliwi, kierowcy po alko powodują znaczne zagrożenie, pijani biją żony, wątroba po jakimś czasie płacze i lamentuje. legalne a no i wódę się wytwarza przez polmosy. nie rośnie sama z siebie. Legalna brawo polska. w polsce marihuana zabija, w kanadzie, nederlandach i innych krajach leczy. odwrotnie jak z wódką, ludzie płaczą że brak kasy, blisko 3mln osób palących, wytworzyli by przychód z podatku w państwie, NFZ miał by kase wystarczająca. ale po co jak można dzieciaków gnoić i glebić. mój kraj taki piękny, tylko ludzie to kur….y

  4. Brawo kolego popieram święte słowa! Wsadzaja ludzi do więźnia za naturę ktora wyrasta z ziemi i leczy ludzi z systemowych chorób! Jak dziś ala pandemia, czyli chorzy bez objawów ale kwarantanna ma byc! 2 czy 3 tyg z życia wyjęte bez zarabiania i w nerwach…

  5. Chore Państwo chory kraj chorzy politycy konopie od zawsze rosły w europie a teraz prawo= politycy wsadzają za to do więzienia to jest naprawdę chore, tych polityków trzeba odsunąć i dac w wolnosci zyc, dorosłym ludziom.A młodzież dzieci nauczać informować że nałogi mogą być różne, przesadzanie z nie tylko klasycznymi używkami ,możę niszczyc ludziom życie , w wszystkim umiar , najlepiej w ogóle bez ale wolności ludziom nie zabierać każdy ma prawo brać co chce na własną odpowiedzialność!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu