690 680 960

Policyjny pościg za kierowcą BMW. Mężczyzna był po amfetaminie

Chełmscy policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę BMW. Badanie wstępne narkotestem wykonane przez policjantów wykazało, że mężczyzna był po amfetaminie.

W środę po południu policjanci z Chełma w jednej z miejscowości na terenie gminy Chełm dali sygnał do zatrzymania kierowcy BMW. Mężczyzna nie chciał się jednak zatrzymać i ruszył do ucieczki.

Po trwającym około 4 kilometry pościgu policjanci udaremnili mu dalszą jazdę. W trakcie czynności mundurowi ustalili, że kierowcy BMW tak się śpieszyło z uwagi, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz był pod działaniem amfetaminy.

20-latek podróżował z dwoma mężczyznami, przy których mundurowi znaleźli amfetaminę. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

(fot. Policja)

10 komentarzy

 1. Bo twoja prędkość jest lepsza niż moja...........

  No to mamy trzy{ech} w jednym,kumulacja.

 2. Kumulacja, 3 przestępstwa za 1 zatrzymaniem:
  -kierowanie pod wpływem
  -ucieczka
  -kierowanie pomimo zakazu
  Nie chciałbym być w jego skórze, bo będzie go to srogo kosztowało. Kolejny zakaz, zawiasy i nawet 1000 czy 2000 PLN grzywny. Kolejny raz na pewno nie usiądzie za kółkiem.

  • Proszę nie śmiać się z wyroku. Wszakże jest to wyrok w imieniu Rzeczypospolitej. A, że RP to kraj piratów drogowych to jest on zgodny z oczekiwaniami ogółu.

   • Człowieku, jesteś tak bardzo zj**any i tak poszukujesz zainteresowania swoją osobą, że sam sobie odpowiadasz w nadziei na czyjąś reakcję. Podsumowując, jesteś chorym psychicznie gościem gdzieś po 30-tce (jeśli się mylę to popraw) bez pracy i żadnej nadziei, że kiedyś takowej się podejmiesz na utrzymaniu rodziców i swobodnym dostępem do internetu gdzie twoją ulubioną stroną jest lublin112. Żony ani dziewczyny też nie masz bo która by się zainteresowała typem wałkującym w kółko to samo na jednej stronie internetowej, w dodatku sam sobie odpowiadającym. Nie wiem czy jakikolwiek psychiatra jest ci w stanie pomóc. Zakładam, że nie i nawet za granicami naszego ubogiego kraju również nie znalazłby się nikt kto mógłby pomóc tak bardzo ciężko choremu człowiekowi jak ty. Nie pozdrawiam.

 3. te chłopaki to ewidentnie *** bo inaczej policja by dała im fory pozatym nei bło żdanej dziewczyny

 4. I w tym momencie powinna nastąpić całkowita utrata posiadanego mienia

 5. Szkoda ,że go policjant niezastrzelił oszczędziłby ludziom pracy i jednego chwasta mniej.Tak parę razy po plecach gumą takiego imbecyla,ale to 20lat i więcej jeszcze amfa to królowie życia.

 6. Dostanie rok w zawieszeniu i dalej będzie jeździł po amfie. W Polsce bandyta jest bezpieczny i chroniony przez Ziobre. Co innego jakby okrył posąg Jezusa tęczową flagą, wtedy groziło by mu zatrzymanie na 48 i 10 lat więzienia.

 7. młodość fantazja brawura he he cemęnciaki dają radę

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas