Policyjny pościg za kierowcą BMW. Mężczyzna był po amfetaminie

Chełmscy policjanci po pościgu zatrzymali kierowcę BMW. Badanie wstępne narkotestem wykonane przez policjantów wykazało, że mężczyzna był po amfetaminie.

W środę po południu policjanci z Chełma w jednej z miejscowości na terenie gminy Chełm dali sygnał do zatrzymania kierowcy BMW. Mężczyzna nie chciał się jednak zatrzymać i ruszył do ucieczki.

Po trwającym około 4 kilometry pościgu policjanci udaremnili mu dalszą jazdę. W trakcie czynności mundurowi ustalili, że kierowcy BMW tak się śpieszyło z uwagi, że ma sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz był pod działaniem amfetaminy.

20-latek podróżował z dwoma mężczyznami, przy których mundurowi znaleźli amfetaminę. Mężczyźni zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

(fot. Policja)

Zobacz również

10 komentarzy

 1. Bo twoja prędkość jest lepsza niż moja...........

  No to mamy trzy{ech} w jednym,kumulacja.

 2. Kumulacja, 3 przestępstwa za 1 zatrzymaniem:
  -kierowanie pod wpływem
  -ucieczka
  -kierowanie pomimo zakazu
  Nie chciałbym być w jego skórze, bo będzie go to srogo kosztowało. Kolejny zakaz, zawiasy i nawet 1000 czy 2000 PLN grzywny. Kolejny raz na pewno nie usiądzie za kółkiem.

  • Proszę nie śmiać się z wyroku. Wszakże jest to wyrok w imieniu Rzeczypospolitej. A, że RP to kraj piratów drogowych to jest on zgodny z oczekiwaniami ogółu.

   • Człowieku, jesteś tak bardzo zj**any i tak poszukujesz zainteresowania swoją osobą, że sam sobie odpowiadasz w nadziei na czyjąś reakcję. Podsumowując, jesteś chorym psychicznie gościem gdzieś po 30-tce (jeśli się mylę to popraw) bez pracy i żadnej nadziei, że kiedyś takowej się podejmiesz na utrzymaniu rodziców i swobodnym dostępem do internetu gdzie twoją ulubioną stroną jest lublin112. Żony ani dziewczyny też nie masz bo która by się zainteresowała typem wałkującym w kółko to samo na jednej stronie internetowej, w dodatku sam sobie odpowiadającym. Nie wiem czy jakikolwiek psychiatra jest ci w stanie pomóc. Zakładam, że nie i nawet za granicami naszego ubogiego kraju również nie znalazłby się nikt kto mógłby pomóc tak bardzo ciężko choremu człowiekowi jak ty. Nie pozdrawiam.

 3. te chłopaki to ewidentnie *** bo inaczej policja by dała im fory pozatym nei bło żdanej dziewczyny

 4. I w tym momencie powinna nastąpić całkowita utrata posiadanego mienia

 5. Szkoda ,że go policjant niezastrzelił oszczędziłby ludziom pracy i jednego chwasta mniej.Tak parę razy po plecach gumą takiego imbecyla,ale to 20lat i więcej jeszcze amfa to królowie życia.

 6. Dostanie rok w zawieszeniu i dalej będzie jeździł po amfie. W Polsce bandyta jest bezpieczny i chroniony przez Ziobre. Co innego jakby okrył posąg Jezusa tęczową flagą, wtedy groziło by mu zatrzymanie na 48 i 10 lat więzienia.

 7. młodość fantazja brawura he he cemęnciaki dają radę

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7367zł 0.01%
  • GBP 4.9904zł 0.22%
  • EUR 4.4769zł -0.02%
  • CHF 4.1226zł -0.33%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach