690 680 960

Policjanci zobaczyli pożar, ruszyli na pomoc. Ocalili sprzęt rolniczy

Szybka reakcja policjantów ocaliła z pożaru sprzęt rolniczy należący do starszego małżeństwa. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

W czwartek w miejscowości Makowiska w powiecie krasnostawskim doszło do pożaru zabudowań gospodarczych. Policjanci z posterunku w Żółkiewce jako pierwsi zauważyli dym wydobywający się z posesji i ruszyli na pomoc.

Policjanci natychmiast powiadomili o pożarze straż pożarną, a następnie przystąpili do ratowania mienia. Jeden z policjantów wyjechał ciągnikiem rolniczym z płonącego budynku, następnie mundurowi wyciągnęli rozrzutnik oraz przyczepę.

W wyniku pożaru spłonął budynek gospodarczy oraz znajdujący się w nim samochód. Straty zostały oszacowane na kwotę 10 tys. złotych. Mieszkańcy posesji w wieku 89 i 82 lat na szczęście nie odnieśli żadnych obrażeń.

2017-11-24 19:11:57
(fot. Policja Krasnystaw)

8 komentarzy

 1. brawo policjanty :] to się nazywa prawidłowe działanie ;]

 2. jak widać zdążyli nawet zdjęcia porobić na pamiątkę

  • pogromca debilnych komentów

   A pewny jesteś, że to oni robili? Jak nie masz na to dowodów to siedź cicho. Telefony z aparatem mają też strażacy i osoby postronne. Takie mundrego chcesz zgrywać, ale złośliwość się nie udała.

 3. Spłonął budynek i samochód i tylko 10k strat? Dziwnie mało.

 4. Żal, że dziadki w tym wieku muszą jeszcze sami koło siebie robić… Żal patrzeć na to bida podwórko, ale w tym wieku to i tak dobrze ogarniają.

 5. Wielka bieda ,ale chyba sami sa sobie winni bo napewno nie nalezeli do zadnej organizacji przestepczej (czytaj partii )

 6. Nie żal ty dziadków bo tam jest jeszcze ich syn 50 letni który przebywa tam często i wnuki którzy tez tam często przebywają a na ten bałagan co tam jest to szczęście ze tylko tyle się spalilo a tym bardziej ze na ich działce jest hydrant który sami właściciele zasypali i strażacy nie mogli z niego brać wody tylko brali z innego hydrantu oddalonego jakieś 600 metry za może i dalej

Kursy walut

 • USD 4.3518zł -0.51%
 • GBP 5.3364zł -0.1%
 • EUR 4.6856zł -0.12%
 • CHF 4.75zł -0.26%

Polub nas