Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci zatrzymywali do kontroli busa, do rowu wpadła kierująca oplem (zdjęcia)

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło w środę rano na drodze wojewódzkiej nr 835. Kierująca oplem wjechała do przydrożnego rowu.

W środę rano około godziny 9 na drodze wojewódzkiej nr 835 w miejscowości Jabłonna Druga w powiecie lubelskim, na trasie Lublin – Biłgoraj, policyjny patrol prowadził kontrole drogowe.

Jak relacjonuje nasz Czytelnik, policjanci postanowili zatrzymać do kontroli pojazd dostawczy. Kierująca pojazdem marki Opel, jadąca za samochodem dostawczym, zaczęła gwałtownie hamować, a po chwili pojazd wpadł do przydrożnego rowu.

Na szczęście w zdarzeniu nikt poważnie nie ucierpiał, osoby podróżujące pojazdem z pomocą policjantów opuściły auto. Wkrótce należy spodziewać się utrudnień w ruchu związanych z wyciąganiem pojazdu na drogę.

Policjanci zatrzymywali do kontroli busa, do rowu wpadła kierująca oplem (zdjęcia)

Policjanci zatrzymywali do kontroli busa, do rowu wpadła kierująca oplem (zdjęcia)

Policjanci zatrzymywali do kontroli busa, do rowu wpadła kierująca oplem (zdjęcia)

(fot. nadesłane Łukasz, Patryk – dziękujemy!)

36 komentarzy

 1. Dziś rano widziałem kobietę (w samochodzie) stojącą na środku skrzyżowania Poligonowej i Relaksowej, próbującą skręcić w lewo, w stronę Zelwerowicza. Droga od świateł do skrzyżowania była kompletnie pusta, z wyjątkiem kilku samochodów na pasie do skrętu w lewo, w Relaksową, ale najwyraźniej bała się jechać, rozglądała się nerwowo i mamrotała coś pod nosem. Kilka osób wyjeżdżających z Relaksowej straciło cierpliwość i ominęło ją od lewej strony. Być może nadal tam stoi.

 2. Jak ją ściągnęło to może po prostu hamulce ma do du..szy?
  Zabrać dowód i niech sprawdzi to diagnosta, a nie pan Mirek co za flaszkę dwudziestoletni złom puszcza.

 3. Wszystko przez te niebieskie ofermy

 4. miśkowicze i złodzieje cała polska z was......

  Czy z mandatów co łaska do {spaś.}pastucha owieczek wpłynęła za krótkotrwałe użycie parkingu?

 5. Typowa „kierująca ” bez odrobiny wyobrażni ….zapier…la na „zderzaku ” i jak ktoś przed nią hamuje ,to brak czasu i miejsca na normalną reakcje i bezpieczne hamowanie .Dobrze że nikogo nie zabiła i mam nadzieję że zabrali jej prawko .A broniaca sprawczyni „MILENKA ” to jej „kolezanka po fachu ” i pewnie też skończyła by podobnie w takiej sytuacji .Mam uzasadniony „uraz” jak widze „kierującą ” .Na 25 lat za kólkiem i 4 zdarzenia drogowe z moim udziałem ,we wszystkich sprawczynią była bezmyślna „kierująca „….dwóch innych niedoszłych zdarzeń z wymuszeniem pierszeństwa na rondzie i skrzyżowaniu ,uniknąłem sam ,widząc ze za kierownicą siędzi „kierujaca ” która wogóle nie patrzy w moją stronę co dla mnie jest równoznaczne z tym ze nie zamierza mi ustąpić pierszęństwa …

 6. Przy najmniej nie staranowała samochodu przed sobą zabijając 6 osób i 11 raniąc jak ostatnio pewien zawodowiec. Więc dajcie już spokój z tym hejtem bo to dziecinada. Kierujące były i będą i niestety wasze gadanie tego nie zmieni a statystyki są niestety na mich korzyść.

  • Tak samo jak statystyki są na korzyść kierowców ciężarówek. A i pijanych kierowców (powodują mniej jak 6% wypadków)
   Zapominasz o sytuacji sprzed kilku dni jak baba wjechała na ekspresówkę i zabiła człowieka a 6 innych raniła. Mimo ze jechała niespełna tonową osobówka (porównujesz z tirem co waży ok.40 ton).Albo z ta która wjechała na czoło z ciężarówka zabijając dwoje własnych dzieci. Ludzie mają już dość nieudolności „statystycznie bezpieczniejszych” bo dzień w dzień jakieś absurdalne donosy w nimi w roli głównej. I to nie jeden

   • A o absurdalnych donosach z kierującym mężczyznami i ich wyczynami na drodze nie piszą codziennie na tym portalu? Szczerze odpowiedz ile czytamy o pijakach, brawurze wymuszemiach, tego myślisz ludzie nie mają dość? Dlaczgo uderzacie tylko w kobiety, przecierz nie one powodują wszystkie wypadki. Wiem, że racjonale argumenty do takich zacietrzewionuch nie trafią ale naprawdę już czytać tego hejtu się nie da.

 7. z całym szacunkiem ale nie wszyscy mają predyspozycje do prowadzenia auta. To że się wyjazd do sklepu udaje w niczym niczego nie zmienia. Prędzej czy później doszłoby do tragedii , lepiej odpuścić. To żaden wstyd.

 8. Po skontrolowaniu poprzedniego pojazdu policjant wyskoczył nagle na jezdnię i chciał zatrzymać busa.Ten zachamowal a Kobitka nie zdazyla wyhamować. Nie jechała szybko bo był korek.
  O dziwo policjanci kazali szybko dojeżdżać pojazdów które się zatrzymywaly aby udzielić pomocy. Czy to nie dziwne
  Czy policjant powinien e ten sposób wchodzić na jezdnię przed samym pojazdem

  • miśkowicze i złodzieje cała polska z was......

   Czy kierowniczka powinna jechać na zderzaku? Na jezdni różne sytuacje mają miejsce gdzie trzeba gwałtownie hamować.

  • No i? Skoro bus zdążył wyhamować, to kobieta też powinna. Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak kochają jazdę bez należytych odstępów? Zachowujesz odstęp, to możesz być pewny, że zaraz ktoś się tam wciśnie.