Niedziela, 28 czerwca 202628/06/2026
690 680 960
690 680 960

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn ze sporą ilością narkotyków (zdjęcia)

Policjanci z Tomaszowa Lubelskiego, we współpracy z funkcjonariuszami PSG Chłopiatyn, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie znacznych ilości narkotyków.

W minionym tygodniu funkcjonariusze z Zespołu do Walki z Przestępczością Narkotykową tomaszowskiej jednostki, wspólnie z funkcjonariuszami PSG Chłopiatyn, przeprowadzili działania, które doprowadziły do zatrzymania dwóch mieszkańców Tomaszowa Lubelskiego.

Podczas ustaleń policji pojawiła się informacja, że 40-letni mieszkaniec miasta może posiadać w swoim miejscu zamieszkania środki odurzające. Po przeprowadzeniu przeszukania mieszkania funkcjonariusze potwierdzili te przypuszczenia. W trakcie działań zabezpieczono ponad 700 porcji dilerskich marihuany w postaci suszu roślinnego. W mieszkaniu znajdował się także jego lokator, 36-latek, przy którym ujawniono skrystalizowaną substancję – ponad 150 porcji dilerskich mefedronu.

Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Tomaszowska Prokuratura zastosowała wobec 40-latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji połączonego z zakazem opuszczania kraju. Zgodnie z obowiązującymi przepisami, za posiadanie narkotyków grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności. Obaj mężczyźni odpowiedzą za swoje czyny przed sądem.

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn ze sporą ilością narkotyków (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn ze sporą ilością narkotyków (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn ze sporą ilością narkotyków (zdjęcia)

fot. Policja Tomaszów Lubelski

Dodaj komentarz

Z kraju

Lubelski biznes

Biznes i handel

Sport

Polityka

Społeczeństwo

Zdrowie i styl życia

Nauka i technologia