Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci walczą z nielegalnymi wyścigami. 23 wykroczenia, 2 zatrzymane prawa jazdy i jeden dowód rejestracyjny

Krasnostawscy policjanci w miniony weekend na terenie powiatu krasnostawskiego prowadzili działania ukierunkowane na zapobieganie nielegalnym wyścigom samochodowym. Mundurowi ujawnili 23 wykroczenia, zatrzymali 2 prawa jazdy i jeden dowód rejestracyjny.

W związku z informacją o planowanej w minioną sobotę imprezie motoryzacyjnej, policjanci z Krasnegostawu podjęli działania mające na celu zapobieganie nielegalnym wyścigom.

W okolicy spotkania miłośników motoryzacji pojawiły się liczne patrole w tym wyposażone pojazdy z wideorejestratorami. Działania funkcjonariuszy skupiły się na udaremnieniu prób nielegalnych wyścigów oraz zdecydowanym reagowaniu na próby naruszenia prawa.

Funkcjonariusze w trakcie działań ujawnili 23 wykroczenia, w tym 20 z nich polegało na przekroczeniu dopuszczalnej prędkości, zatrzymali 2 prawa jazdy i jeden dowód rejestracyjny. W czasie działań 94 kierujących przebadano pod kątem zawartości alkoholu w organizmie – wszyscy byli trzeźwi.

Policjanci walczą z nielegalnymi wyścigami. 23 wykroczenia, 2 zatrzymane prawa jazdy i jeden dowód rejestracyjny

(fot. Policja Krasnystaw)

5 komentarzy

  1. Się nadają. Cwaniaki. A po Lubartowskiej w nocy boją się nawet przejechać.

  2. no pęndzom tam jeden aż stówką drugi aż 80tką.

  3. „działań 94 kierujących przebadano pod kątem zawartości alkoholu w organizmie” – o tu miłe zaskoczenie. Niech ich przebadają w weekend, jak będą z grilowania rowerem wracać.

  4. Żeby na Polewanej jechać więcej niż 50 trzeba mieć nerwy ze stali i umiejętności co najmniej zawodowego kierowcy rajdowego

Z kraju