690 680 960

Policjanci poszukują skradzionego forda mustanga (zdjęcia)

Trwają poszukiwania skradzionego pojazdu osobowego marki Ford Mustang. Policjanci apelują do osób posiadających informację na temat samochodu o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Biłgoraju.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Biłgoraju prowadzą czynności związane z kradzieżą samochodu osobowego marki Ford Mustang, koloru czarnego, rok produkcji 2016. Do kradzieży doszło pomiędzy 23 a 26 kwietnia 2021 roku na terenie Biłgoraja. Początkowe numery rejestracyjne auta to ZS 34…

Mundurowi zwracają się z prośbą do świadków zdarzenia, a także do wszystkich osób mogących posiadać informacje o kradzieży lub miejscu postoju poszukiwanego pojazdu. Policjanci proszą również kierowców posiadających wideorejestrator samochodowy o sprawdzenie, czy we wskazanym powyżej czasie pojazd ten został przez nich zarejestrowany.

Informacje można przekazać osobiście lub dzwoniąc na numer telefonu 47 815 22 10 lub 47 815 22 71.

Policjanci poszukują skradzionego forda mustanga (zdjęcia)

(fot. Policja Biłgoraj)

24 komentarze

 1. Właściciel czegoś takiego, powinien się wstydzić jakby posiadał Multipię. Tyle samo ma to wspólnego z legendarnym Mustangiem Shelby Gt 500 .

  • Zatrzymałeś się dziadku w poprzednim wieku, a czas leci, tak samo jak i technika sunie do przodu.

 2. Ciekawe czy dobry chociaż ten ford… niektóre mustangi to takie gnioty xD bieda silniki, zajechane itd. Jedynie można przed blacharami „wyglądem” szpanować.

 3. widzilem dzisiaj jadac do pracy okolo g 14:30 w miejscowosci Jacków (k.Świdnika) kierujac sie od portu lotniczego w strone miejscowosci Mełgiew. Pozdro!

 4. Policja niepowinna prosci nas obywateli o żadna pomoc! Wkoncu płacimy podatki. Oni są sowicie wynagradzani za swoją pracę więc niech pracują.
  My oczekujemy efektów ,ale napewno nie jakiejkolwiek pomocy z naszej strony.

 5. Słaby był amerykański – może slinik padlina – to wymyślili sobie kradzież – a gdzie kawaler był przez 3 dni że nie zauważył kradzieży pojazdu ? Już z M2 się popisali specjaliści z samochodówki zostawiając ją na parkingu metropolitarnym buuaaaaaaahhhhh – nasze województwo nie słynie z kradzieży pojazdów i każdy posterunkowy o tym wie. Niedługo poczytamy jak to zatrzymali młodego gniewnego co chciał ubezpieczenie wyłudzić 1

 6. jak juz krasc to cos konkretnego….

 7. *** do roboty no sory oni łapią ludzi bez masek to jest prostsze a statystyki będą cacy

Kursy walut

 • USD 3.9769zł -0.83%
 • GBP 5.0142zł -0.36%
 • EUR 4.3543zł -0.41%
 • CHF 4.512zł -0.5%

Polub nas