Poniedziałek, 26 lutego 202426/02/2024
690 680 960
690 680 960

Policjanci z Lublina zatrzymali pedofila

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali wczoraj 49 –letniego Pawła Ch. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie trzech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy Warszawa – Mokotów za przestępstwa seksualne.

Policjanci z Zespołu Poszukiwań Celowych Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie zatrzymali wczoraj 49–letniego Pawła Ch. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie trzech listów gończych wydanych przez Sąd Rejonowy Warszawa – Mokotów. Ma do odbycia karę 5 lat pozbawienia wolności za przestępstwa seksualne m.in. gwałt, prezentowanie treści pornograficznych osobie poniżej 15 roku życia, dopuszczenie się wobec niej innej czynności seksualnej, a także za znęcanie.

-Pierwszy z listów gończych wydany został za Pawłem Ch. w maju 2012 roku. Początkowo poszukiwania 49 latka prowadzili policjanci z IV komisariatu Policji w Lublinie. W marcu tego roku sprawą zajęli się funkcjonariusze z Komendy Wojewódzkiej. Policjanci sprawdzali miejsca, w których mężczyzna mógł przebywać i bezpiecznie ukrywać się przed wymiarem sprawiedliwości. Wczoraj przyszedł czas na realizację. Do zatrzymania doszło w jednej z miejscowości w powiecie pruszkowskim. Paweł Ch. został zatrzymany na ulicy. Był kompletnie zaskoczony, nie stawiał oporu, nie próbował także ucieczki. Po wykonaniu z nim czynności, jeszcze tego samego dnia przewieziony został do Aresztu Śledczego w Lublinie – informuje kom. Renata Laszczka – Rusek z KWP Lublin.

To kolejna w ostatnich dniach realizacja policjantów z Komendy Wojewódzkiej poza granicami naszego województwa. W ubiegłym tygodniu dzięki współpracy lubelskich funkcjonariuszy z policjantami z Białegostoku, Warszawy ze Strażą Graniczną i Urzędem Kontroli Skarbowej rozbita została zorganizowana grupa przestępcza z Wołomina.

2014-06-18 13:47:10
(fot. wideo KWP Lublin)

3 komentarze

  1. wow aż 2 lata im to zajęło, ale sienkiewicza do tej pory nie mogą dorwać za przewały

  2. Cichobiorek pospolity

    Tylko nie piszcie, że oczekujecie obcięcia mu „co trzeba”, a głowy przede wszystkim, bo trzeba by przy obcinaniu nie zapomnieć obcięcia mu języka, żeby nie mógł wykonywać tzw. innych czynności seksualnych.
    🙂

  3. A ja sie pytam jakie są dowody, że to pedofil? Czyżby znowu pomówienia mściwej konkubiny?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo