Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pokłócili się o drewno. W trakcie sprzeczki uderzył kuzyna siekierą w głowę

Policjanci zatrzymali 54-latka, który w trakcie kłótni o drewno uderzył kuzyna siekierą w głowę. Poszkodowany 38-latek został przetransportowany do szpitala.

Do zdarzenia doszło w minioną niedzielę na jednej z posesji w Kocku. Policjanci ustalili, że 54-latek wyszedł na wspólną posesję, gdzie zaczął rąbać na opał drewno, które miało nie należeć do niego.

Wówczas do mężczyzny podszedł 38-letni kuzyn i zwrócił mu uwagę. Po chwili wywiązała się sprzeczka, w trakcie której 54-latek uderzył 38-latka siekierą w głowę. Poszkodowany mężczyzna z obrażeniami został natychmiast przewieziony do szpitala.

Policjanci z Kocka zatrzymali 54-latka. Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy, miał w organizmie ponad promil alkoholu. 54-latek trafił do policyjnego aresztu. W środę został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut naruszenia czynności narządu ciała za co grozi kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Wobec 54-latka skierowano wniosek o zastosowanie trzymiesięcznego aresztu tymczasowego.

(fot. Policja Lubartów)

10 komentarzy

 1. W trakcie sprzeczki uderzył kuzyna siekierą w głowę – grunt to mieć mocny argument w garści 😆

 2. „Siekierą w głowę” . Chciał tylko poprawić fryzurę kuzynowi? Ale z pewnością nie zabić.

  • Trzeźwiej myślący

   Społeczeństwo zostało tak dokładnie rozbrojone, że argumentami w dyskusjach ciągle są kamienie, noże, siekiery… jak we wczesnym średniowieczu.
   Przypominam: mamy XXI wiek (dla niekumatych słownie: dwudziesty pierwszy), czas na zdecydowanie bardziej humanitarne środki argumentujące.

 3. A mógł go rozjechać aŁdicą na pasach i nic by mu za to nie groziło. Ewentualnie zawiasy i 20 złotych grzywny. No i miałby jeszcze mocne wsparcie na forach.

 4. W niedzielę zwłaszcza Wielkanocną drzewa się nie rąbie. Mama nie nauczyła?

 5. Wielkanocna siekierazada akt pierwszy

 6. Gdzie drwa rąbią tam krew sika

 7. to nie była próba zabójstwa

 8. Ukradł drzewo, które nie należało do niego. Kto nie wie niech nie pisze głupich komentarzy, a to, że świadomie wyleciał z siekierą i rozciął głowe to naprawdę jest z czego się śmiać gratuluje głupoty niektórym