Czwartek, 18 kwietnia 202418/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pokłócił się z partnerką. Kilka lat spędzi w więzieniu

Włodawscy policjanci zatrzymali 30-latka, który pokłócił się z partnerką. Najbliższe niemal pięć lat mężczyzna spędzi w zakładzie karnym, ponieważ był poszukiwany listem gończym.

Wczoraj po południu włodawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o awanturze w jednym z mieszkań na terenie Włodawy. Pod wskazany adres natychmiast został wysłany policyjny patrol. Do awantury doszło pomiędzy zgłaszającą, a jej obecnym partnerem, który znajdował się pod działaniem alkoholu.

Jak się okazało w trakcie legitymowania, 30-latek z gminy Cyców był poszukiwany na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy we Włodawie celem doprowadzenia do Zakładu Karnego we Włodawie i odbycia kary 3 lat pozbawienia wolności za przestępstwo drogowe oraz na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim celem doprowadzenia do Zakładu Karnego we Włodawie do odbycia 1 roku i 10 miesięcy pozbawienia wolności.

Mundurowi w związku z tym zatrzymali mężczyznę. W poniedziałek trafi on do zakładu karnego, w którym spędzi prawie 5 lat.

(fot. Policja Włodawa)

8 komentarzy

 1. typowy pisior jakby nieklapal dziobem to byłby wolny a już w listopadzie zacznie się odkaczanie kraju za jad tryskajacy z ich kaprawych oczow

 2. Z niewolnika nie ma katolika

  Na siłę ochrzczony i skierowany do 1 komunii.

 3. Zajmij się pętem partnera lewaku.

 4. Pieczychlebek Garncarz

  Ahhh ta patologia… Nie dość, że z Włodawy to i to zakładu karnego blisko ma. Wszystko na miejscu. Sąd i więzienie też.

  • Ania w relacji spod Frania

   Bo teraz osiedla są tak pomyślane, że zakłady usługowe są instalowane kompleksowo… żłobek, przedszkole, szkoły, agencje towarzyskie, kościoły, oraz komisariaty, sądy, i więzienia.
   Co w tym dziwnego ?

 5. Ania w relacji spod Frania

  Włodawscy policjanci zatrzymali 30-latka, który pokłócił się z partnerką. Najbliższe niemal pięć lat mężczyzna spędzi w zakładzie karnym.
  I kto teraz dla „pani” będzie za bankomat robił ?

 6. Jak kocha to poczeka.

Z kraju