Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pojazd osobowy wypadł z drogi i dachował. Kierowca nie posiadał prawa jazdy (zdjęcia)

W poniedziałek wieczorem w Kurowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Na jednej z ulic dachował pojazd osobowy.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 18 w Kurowie przy ul. Głowackiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu pojazdu osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z Puław i Kurowa, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 19-latek kierujący pojazdem osobowym marki Renault stracił panowanie na autem, które następnie wypadło z drogi i dachowało. Kierowcy i pasażerom udało się wydostać z samochodu. Poważnych obrażeń doznała jedna z pasażerek, która pozostała w szpitalu.

Jak wykazało badanie alkomatem, 19-latek był trzeźwy. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach, okazało się, że młody kierowca nie posiada prawa jazdy. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku.

(fot. OSP Kurów)

13 komentarzy

 1. Blondynka z B.

  Czy to nie te niebieskie renault Megane coupe które wczoraj szalało pod Puławami po wsiach?

 2. Zdolniacha. Na obrzarze zabudowanym, przy ograniczeniu do 50km /h taki wyczyn. Może autor się wypowie, trochę więcej szczegółów. Inni też by tak chcieli…..

 3. Idjota tak latał gdzie było w samochodzie małe dziecko .

 4. Szkoda że tylko łep ma rozwalony

 5. Właśnie idiota mógł mi dziecko zabić bez prawka jechać i tak zasuwać brawo kretynie mam nadzieję że policja się tobą zajmie

  • Kretynie zeby toba sie policja niedługo nie zajela za alimenty haha

   • Kretynie czemu taki cwany nie byłeś prosto w oczy idioto bez pojęcia

   • Cudzych dzieci się czepiać i wozić narażać na niebezpieczeństwo brawo ty idioto zobaczymy czy będziesz taki cwany jak przyjadę po dzieci

   • Kozak na odległość cwany tylko w necie i wypisywać do kogoś na FB lub tutaj a tak to się chowa brawo ty idioto