Niedziela, 26 maja 202426/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pojazd osobowy uderzył w drzewo. Nie żyje dwóch mężczyzn, trzeci trafił do szpitala (zdjęcia)

W nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Ochoża doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyją dwie osoby, a trzecia z obrażeniami ciała trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek w miejscowości Ochoża w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w przydrożne drzewo.

Nam miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd osobowy marki Renault poruszający się drogą wojewódzką nr 841, po pokonaniu łuku drogi, nagle zjechał z jezdni i uderzył w drzewo. Pojazdem podróżowało trzech mężczyzn. Aby wydobyć poszkodowanych z wraku pojazdu strażacy musieli użyć narzędzi hydraulicznych.

Na miejscu zginęły 2 osoby, 36-latek i 47-latek, mieszkańcy gminy Wierzbica. Trzeci z mężczyzn, 40-letni mieszkaniec Chełma z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Pojazd osobowy uderzył w drzewo. Nie żyje dwóch mężczyzn, trzeci trafił do szpitala (zdjęcia)

(fot. Policja Chełm)

8 komentarzy

 1. Dwóch zdążyło, trzeci jeszcze pożyje. Skąd wiadomo że pojazd zjechał nagle. Ktoś widział?

  • Ten co im polewał.

   • W wyniku wypadku dwóch z nich zginęło na miejscu, zaś trzeci trafił do szpitala. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

   • Ludzie zginęli a Wy co wszyscy mądrzy, zajmijcie się swoi życiem!!! Oni powinni żyć, tyle życia przed nimi a takie patole głupio komentują, życzę aby Was nie spotkała taka tragedia lub w rodzinie jak ich!!!

 2. Efekt nowych przepisów i zbyt rygorystycznego karania kierowców. Kierowca zamiast patrzeć na drogę, to całą uwagę wytęża na wypatrywanie radiowozów, a nim policjantów chcących złupić kierowcę na 200 złotych.

 3. Ostatni oglądałem filmik, z jednym z bardziej znanych youtuberów (50k subów) który twierdził, że polscy kierowcy jeżdżą 8 razy lepiej od Niemców, a rowerzyści powodują tyle samo wypadków co pijani kierowcy, więc są tak samo niebezpieczni.

 4. Szkoda jest każdego, ale po jaka cholerę wsiadają pijani za kolko?! Śmierć na wlasne zyczenie.

 5. 3tez nie żyje