Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Podróż motocyklem zakończona w rowie. Kierujący jednośladem nietrzeźwy

W niedzielę przed południem w miejscowości Struża doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem był nietrzeźwy, mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wczoraj przed godziną 12 w miejscowości Struża w powiecie świdnickim doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocyklisty. Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz zespół ratownictwa medycznego.

Policjanci ustalili, że 47-letni mieszkaniec Lublina wyjechał z jednej z posesji, na drodze stracił panowanie nad jednośladem i zjechał do rowu uderzając w przepust. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jak się okazało 47-latek był nietrzeźwy. Badanie alkomatem wykazało blisko 1,5 promila alkoholu w jego organizmie.

Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. O dalszym losie mężczyzny zadecyduje sąd. Za jazdę w stanie nietrzeźwości grozi mu do dwóch lat pobawienia wolności.

(fot. Policja Świdnik)

4 komentarze

  1. Dyrdymałko Eustachy

    Dobrze zrobił, że zjechał do rowu uderzając w przepust – gorzej byłoby jakby tak, nie daj Boże, kogoś postronnego potrącił.
    Dopatruję się tu wyraźnej woli bożej

  2. Dobry Bóg zrobił co mógł teraz dokończą fachowcy

  3. Świętował , Zielone Światki .
    To musiał być gorliwy katolik.

Wiadomości z info112