Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

„Podnosimy gotowość naszych sił w odpowiedzi na agresywne działania strony białoruskiej” (wideo)

– Podnosimy gotowość naszych sił w odpowiedzi na agresywne działania strony białoruskiej – konwojowanie tysięcy osób w kierunku polskiej granicy przekazał płk Marek Pietrzak rzecznik prasowy Wojsk Obrony Terytorialnej.

47 komentarzy

 1. Bracia i siostry w Chrystusie, nie módlmy się do, (pożal się Boże), „króla” Polski, a do Allach, zeby powstrzymał „swoich” od marszu do naszej Ojczyzny

  • Nie bluznij jednak. Ale prawda jest to ze dzis w Polsce bliżej Boga i tego wszystkiego co on uczył są ludzie którzy nie chodzą do kościoła oraz sami ateiści. Niestety kościół w Polsce wiemy jaki jest jakie ma grzechy na sumieniu, pedofilię……I ta ich cała wiejska otoczka.

 2. Polityka pisowska

  Tyle umiłowanych w bogu kościołów jest to nich ich przyjmą.

 3. Stan Wyjątkowy na terenie całego województwa lubelskiego, podlaskiego i warmińsko-mazurskiego, dobrze mam to rozumieć?

 4. Gdzie jest kościół? Jest bardzo bogaty,ma władzę w tym kraju. Ma wpływ na decyzje polityków. Dlaczego nie pomaga tym ludziom?
  Dobrze ze Jurek Owsiak i wosp organizuje tym ludziom pomoc.

  • Co to za bredzenie jedź na Białoruś i im pomagaj jak chcesz

   • Polak niema serca , sumienia. A śmie nazywać siebie chrześcijaninem. A kraje Zachodu choć to w większości ateiści pomogą tym ludziom. Niemcy dadzą im schronienie,nakarmia. Zresztą inne kraje Europy zachodniej również nie pozostawia tych ludzi bez pomocy. Więc może zamilcz już.

  • Oczywiście Niezależny i Samodzielny Związek Zawodowych Grabarzy RP

   Jak przyjdzie „co do czego” to i polscy grabarze pomogą

 5. Trzeba powstrzymać tą dzicz albo tranzyt do Rzeszy tsue i chue

 6. Ciekawe, że często tym samym osobom co przeszkadzają praktykujący katolicy nie przeszkadzają praktykujący muzułmanie, czy islam lepiej traktuje kobiety, osoby LGBT jak chrześcijaństwo tego nie wiem, ale wyborcy Lewicy, POKO, Hołowni pewnie uważają, że tak. Swoją drogą świat zmienia się w galopujący tempie, rzeczy, które jeszcze 30 lat temu raziły 90% ludzi coraz mniej ich rażą. Widzę to po sobie. Kiedyś na widok LGBT dostosowałem odruchu wymiotnego, teraz oczywiście dalej mi się to nie podoba, ale chyba byłbym w stanie zaakceptować związki partnerskie pomiędzy osobami tej samej płci. Telewizja, Internet, Facebook, seriale w TVN naprawdę mają potężny wpływ na to co myślą i mówią ludzie, jakie mają postawy, to naprawdę potęga. Ludzie przez tysiące lat jedli mniej lub więcej mięsa, a teraz w ciągu najbliższych 30-40 lat ludzkość musi całkowicie od tego odejść, bo jak tego nie zrobi to będzie katastrofa klimatyczna. Nie ograniczyć, odejść! To samo z np
  z węglem itp. I wszechobecna ta nowomowa. Na każdym kroku podkreślenie zamiast zbiorczej lekarze, nauczyciele, rolnicy to lekarze i lekarki, nauczyciele i nauczycielki, rolnicy i rolniczki, piekarze i piekarki zamiast jednej zbiorczej nazwy dla konkretnego zawodu zamiast różnicowania ludzi bez względu na płeć. Nawet nauczycielka ostatnio podkreśliła synowi w wypracowaniu, że piszę ogólnie o medykach, a nie o medykach i medyczkach i traktuje to jako błąd.

 7. Pandemia nie wyszla to tworza nowe fiksyjne zagrozenie.. Migranci ludzie uciekajacy od wojny i konfliktow. takich politykow ktorzy tworza wojny i konflikty na szubienice bo tylko to im sie nalerzy za takie zbrodnie i klamstwa.

 8. „Agresywne działania” czyli co, odepchnięcie od naszej granicy? A to dranie, jak tak można 🙂

 9. są już czołgi na granicy,żeby powstrzymać to białorusko-muzułmańskie bydło???

 10. Oni itak dotrą na zachód

  Zachód tym ludziom pomoże. Zachod to cywilizacja. Tutaj jest wschod taki sam jak Białorus, Ukraina.. Ci ludzie mają prawo żyć gdzie chcą i gdzie im się podoba! Itak większośc z nich dotrze do Zachodniej Europy. A o Polakach będą mieli jak najbardziej złe zdanie.

  • Kto by się do tego homoseksualizmu zachodniego pchał świadomie. Oni ciągle myślą że zachód to kraj bogatych białych, a nie kloaka zboczeńców.