Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Podjechał pod płot, zerwał wyborczy baner i uciekł. Artur Soboń: „Myślicie, że jesteście bezkarni?” (wideo)

Artur Soboń kandydat na posła z ramienia PiS opublikował nagranie, na którym widać mężczyznę zrywającego jego baner wyborczy. Poseł skomentował całe zdarzenie: „Myślicie, że możecie dzień w dzień niszczyć moje banery? Nie możecie.” Sprawą zajmują się policjanci.

We wtorek rano poseł Artur Soboń opublikował nagranie, na którym widać, jak pod ogrodzenie jednej z posesji podjeżdża pojazd osobowy. Następnie z auta wysiada zamaskowany mężczyzna i zrywa baner z ogrodzenia.

– Myślicie, że jesteście bezkarni? Myślicie, że możecie dzień w dzień niszczyć moje banery? Nie możecie. Cierpliwość się skończyła! Koniec dzikiej anty-kampanii! Mam takich filmów sporo, pierwsza osoba jest już na policji. Będą kolejni. NIE JESTEŚCIE BEZKARNI! – napisał poseł w serwisie Twitter.

O każdym takim wandalizmie powiadamiana jest policja. Mundurowi prowadzą ustalenia dotyczące tożsamości sprawców takich czynów. Nagrania zaś zabezpieczane są jako dowody w sprawie każdego z takich zdarzeń.

Przeczytaj

Kampania wyborcza na ostatniej prostej. Niszczenie materiałów wyborczych jest karalne. Umieszczanie ich niezgodnie z przepisami również (zdjęcia)

80 komentarzy

  1. Cham ma płacone za niszczenie plakatów PiSu cała opozycja po trupach do koryta.

  2. Kartofel ma płacone za niszczenie plakatów PiSu cała opozycja aby do koryta nieważne jak.

  3. Mam nadzieję że go złapią i wskaże kto mu kazał i za ile.

  4. Ja też potrzebuje kilka banerów aby przykryć drewno na zimę do kominka.

  5. Oj tam, oj tam. Pokemony zbierał.

  6. Czemu nie zerwał reszty plakatów? Tylko akurat jeden. Jak mu przeszkadza lub nie zgadza się z daną partią to pewnie zerwał by wszystkie, a nie tylko jeden. Nie chce mi się wierzyć, że akurat tylko jeden baner PIS’u wisiał w tym miejscu. Zrobienie szumu przed wyborami !!! Niestety kampania wyborcza jest w tym roku brutalna i to dotyczy, każdej ze stron partii politycznych, szczucie, straszenie, skłócenie. Podzielić naród i tym sposobem utrzymać się przy korycie.

  7. A jak jego ludzie zrywają banery za 150pln to jest git ?

  8. No kur… Nawalone wszędzie tego badziewia, w takich miejscach że ograniczają widoczność gdy wyjeżdżasz z podporządkowanej, bo przecież kolejna morda do stołka musi się powiesić żebym widział jego ryj a nie czy mogę wyjechać. Każda partia i każdy z osobna pajac na tych afiszach nic wam nie da i w niczym nie pomozeyno chyba że jesteś jego rodziną… Najlepszy rząd to żaden rząd…

Dodaj komentarz

Z kraju