Podczas wyprzedzania zepchnął ciężarówkę do rowu (zdjęcia)

Niewielkie utrudnienia w ruchu napotkają kierowcy na drodze z Lublina do Krasnegostawu. Samochód ciężarowy wpadł do rowu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 11:20 w miejscowości Ignasin w gminie Fajsławice. Na drodze krajowej nr 17 Lublin – Krasnystaw samochód ciężarowy wpadł do rowu.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce w trakcie wyprzedzania. Kierowca ciężarowej scanii podjął manewr wyprzedzania mercedesa, wracając na swój pas ruchu zepchnął go do przydrożnego rowu. Pojazd następnie przewrócił się na bok.

W zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane Małgorzata i Daniel – dziękujemy!)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. I co pospieszył wyprzedzając ? Degenerat drogowy jak kilkadziesiąt procent kierujących, no bo nie sięgają tacy do kolan prawdziwym kierowcom.

 2. Zderzenie nie tylko pojazdów, ale i priorytetów. Jeden zapewne wiózł świeże owoce, drugi bułeczki, wędliny itp. dla głodnych dzieci. W rezultacie dzieci dalej są głodne.

  • Co do głodnych dzieci, znam inny przykład – za czasów kiedy papieżem raczył być Święty Karol Wojtyła zamiast wysupłać coś z watykańskiej kasy, modlił się on był m.in. za głodujące dzieci w Afryce.
   Nie pomogło – dalej były głodne

   • Naczytał się o mannie z nieba i takie były skutki.

   • Głodne, nie głodne, najważniejsze, żeby ich rodzice nie używali prezerwatywy i dorabiali kolejne. Nie wiem, czy wiecie, ale do Soboru Watykańskiego II gumka w małżeństwie nie była jednoznacznie zakazana. Natomiast po Soborze ogłoszono encyklikę Humane vitae i zakazano gum w ogóle. Wiele pracy w treść encykliki włożyła grupa krakowska z biskupem Wojtyłą na czele. Wielu biskupów nie było i nadal nie jest zwolennikami tej encykliki, ale papież przemówił, sprawa zamknięta. A w kalendarzyk to się mogą bawić bogate Europejki, a nie Afrykanki, tam nieraz wody do picia nie ma, a oczekuje się, że każda będzie miała termometr.

  • Tak się składa że ta ciężarówka, która wylądowała w rowie to była palownica. A ty tak piszesz co ci ślina na język…

 3. Wracałem po 15.00 od strony Zamościa i za Fajsławicami korek na kilka kilometrów. Prawdopodobnie jakiś potężny wypadek.

 4. To już szusty czy siudmy wypadek w ciągu roku na tym odcinku drogi. We wcześniejsze lata conieco bywało tam, ale nie aż tak często, dziwna sprawa.

 5. Jak przeczytalem tytul artykulu i zobaczylem zdjecie to przez chwile pomyslalem, ze ten Pan w tej pomaranczowej kurtce zepchnal ciezarowke do rowu hahahaha

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8665zł -0.18%
  • GBP 5.0608zł -0.31%
  • EUR 4.5772zł -0.23%
  • CHF 4.2732zł 0.04%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach