Podczas ucieczki po kolizji, staranował bramę żłobka. Miał ponad dwa promile

Policjanci zatrzymali 25-latka, który po kolizji uciekł samochodem. Mężczyzna, po kilku kilometrach, na łuku drogi staranował bramę wjazdowa do żłobka.

Dzisiaj rano na drodze wojewódzkiej nr 824 w Jaworcach doszło do zderzenia dwóch mercedesów. Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący osobowym mercedesem 25-latek po wyprzedzeniu dostawczego mercedesa, zajechał mu drogę i gwałtownie zahamował. Jego auto stanęło w poprzek jezdni. W wyniku tego manewru doszło do kolizji z busem. Sprawca zdarzenia nie zwracając uwagi na uszkodzenia pojazdu odjechał w kierunku Opola Lubelskiego.

 

68-126597

 

Po kilku kilometrach 25-latek stracił panowanie nad pojazdem i staranował bramę wjazdową do żłobka. Brawurowa jazda mężczyzny zakończyła się w miejscowości Wola Rudzka. Tam pojazd został zatrzymany przez patrol ruchu drogowego.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Jak się okazało, mężczyzna już dwukrotnie miał zatrzymywane prawo jazdy za naruszenie przepisów ruchu drogowego.

Mieszkaniec gminy Konopnica znów stanie przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do 2 lat, wysoka grzywna i utrata prawa jazdy po raz trzeci. Odpowie również za spowodowanie kolizji i kierowania pojazdem bez dokumentów.

 

68-126581

2018-05-15 15:30:29
(fot. Policja Lublin)

Zobacz również

27 komentarzy

  1. Dopieprzyć dwa lata bezwzględnej odsiadki, bez prawa skrócenia wyroku, to przestanie kozaczyć. Czy dalej , co po niektórym w głowie, stanie ze świeczkami przed budynkami Temidy?

  2. Dwukrotnie zabierali PJ, a on nadal daje się przyłapać na takim gigancie? Albo idiota roku, albo syn jakiegoś prominenta z opcji rządzącej. Miał szczęście, że nikomu kuku nie zrobił. Ja bym się takiego sąsiada wstydził więc Konopniczanie – może trzeba go nieco utemperować po sąsiedzku skoro Temida i Policja na nic się zdają. Jedna męska rozmowa i będzie wzorowym kierowcą albo się wyprowadzi hen daleko. Sam z całą wsią nie wygra. Zadbajcie o bezpieczeństwo swoje i swoich dzieci.

  3. wieśniak i pozer kreujacy się na gangstera malolat a w głowie puuuusto

    • Ma koneksje z ludźmi przy władzy, że tak sobie pozwala robiąc GTA na ulicach?

  4. Prior’a moge odkupić albo przygarnąć na czas kary

  5. A dokładniej kim jest jeśli można zapytać?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Klimat mazurskich jezior w Opolu Lubelskim, czyli impreza „Szanty i ryby”
Żniwowanie w skansenie: W lnianych strojach i z kosami w dłoniach ruszą do pracy
Pokazy symulatora dachowania oraz wystrzału poduszki powietrznej
Koncert Marcina Stycznia w Parku Dźwięków. Będą też zajęcia o ziołach
Muzyka, leżaki, jedzenie, kawa i napoje: Chillout Festiwal 2021