690 680 960

Podczas prac ziemnych robotnicy uszkodzili rurę z gazem. Trwa akcja służb ratunkowych (zdjęcia)

W czwartek rano w centrum Opola Lubelskiego, podczas prac rewitalizacyjnych, robotnicy uszkodzili rurę z gazem. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło w czwartek po godzinie 10 w centrum Opola Lubelskiego. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że podczas prac rewitalizacyjnych w rejonie ul. Stary Rynek robotnicy uszkodzili rurę z gazem.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, policja oraz pogotowie gazowe. Teren działań służb ratunkowych został odgrodzony, trwa usuwanie nieszczelności. Występują utrudnienia w ruchu, wstrzymano ruch pojazdów i pieszych.

Po zakończeniu działań, policjanci przystąpią do ustalania szczegółowych okoliczności zdarzenia. Nie ma informacji o osobach poszkodowanych.

Podczas prac ziemnych robotnicy uszkodzili rurę z gazem. Trwa akcja służb ratunkowych (zdjęcia)

(fot. nadesłane)

5 komentarzy

 1. jak drzewa wycieli ,co sie z tym światem stało że drażnią drzewa ,zwierzęta .wszystko ma być gładkie równe i bez możliwości rozrodu? Sterylizacja kotów 4 tygodniowych ,baby chcą usuwać dzieci,chłopy chcą rodzić.musi być koniec świata

 2. I w wiekszosci przypadkow powodem jest niespodzianka w postaci rury.
  „Łooo matko bosko, Mieciu no pacz rura..”
  „No rzeczywiscie, a skad ona tutaj?”

  Tak samo kable, wg przepisow kable napieciowe winny byc na ustalonej do tego glebokosci i oznaczone folia a okazuje sie, ze albo folia metr obok albo duzo plycej. I takie sa skutki poprzednich „majstrow” co tylko pic i szluga jarac umiejo.

  A kd

  • @Telfesjusz Albo dostajesz dokumentację z przebiegiem infrastruktury podziemnej która okazuje się mieć dokładność +/- 2m. Miałem też sytuację gdzie dostaliśmy dokumentację, łyżka w ziemię i kabel przerwany. Przychodzi przedstawiciel inwestora, popatrzył na plany, podrapał się po głowie i stwierdził „Aaa faktycznie, przecież ta dokumentacja jest nieaktualna”. Takie życie na budowie.

 3. Drzewa wycięte. A lata coraz gorętsze. Dobrze w cięciu posiedzieć. Co Wam przeszkadzały??

 4. W tym powiecie i tak pelno bimbrownikow wiec wiekszosc ludnosci chodzi na gazie

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas