Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pobili mężczyznę i zabrali mu puszkę piwa. Odpowiedzą za rozbój, grozi im 12 lat więzienia

Radzyńscy policjanci zatrzymali sprawców rozboju na 43-latku. Napastnicy pobili mężczyznę, a następnie zabrali mu puszkę piwa.

W minioną niedzielę radzyńscy policjanci otrzymali zgłoszenie o pobiciu mieszkańca gminy Kąkolewnica, przed jednym ze sklepów spożywczych. Mundurowi ustalili na miejscu, że 43-latek został zaatakowany przez dwóch mężczyzn.

Sprawcy pobili mieszkańca gminy Kąkolewnicy, a następnie zabrali mu puszkę piwa. Do tej sprawy mundurowi zatrzymali 28 i 40-latka z gminy Kąkolewnica. Obaj w momencie zatrzymania byli pijani.

Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Zebrany materiał dowodowy pozwolił śledczym w poniedziałek na przedstawienie zarzutu rozboju. Obaj przyznali się do zarzucanego im czynu. 40-latek tłumaczył, że w ten sposób chciał odzyskać wcześniej pożyczone pieniądze.

Za rozbój grozi nawet do 12 lat pozbawienia wolności.

(fot. pixabay.com)

2 komentarze

  1. Ci PIS…wcy za dużo sobie pozwalają , myślą ,że wszystko im wolno , jakby sady jeszcze przejeli to zaraz ułaskawią swoich a jak nie to jedrek i gra muzyka , pewnie wróca z Brukseli i powiedzą ,że osiągneli sukces juz to słyszę obłudę
    …. Orban kasę z Moskwy pobiera a my następni PZPR wróciło