690 680 960

Po zderzeniu dwóch pojazdów jeden z nich wjechał na chodnik i potrącił pieszego (zdjęcia)

Wczoraj na jednej z ulic Biłgoraja doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych oraz potrącenia pieszego. Dwie osoby z obrażeniami ciała trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło we wtorek po godzinie 13 na skrzyżowaniu ulic Komorowskiego i Poniatowskiego w Biłgoraju. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, a także potrąceniu pieszego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci ustalili wstępnie, że 30-latek, który jechał samochodem marki Subaru ulicą Komorowskiego chciał skręcić w lewo w ulicę Poniatowskiego. Nie ustąpił jednak pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka 25-letniemu kierowcy volkswagena. W wyniku zderzenia osobówek volkswagen wypadł z drogi i uderzył w znajdującego się na chodniku pieszego, 67-letniego mieszkańca Biłgoraja, a następnie w ogrodzenie.

Do szpitala z obrażeniami ciała trafił pieszy oraz kierowca subaru. Obaj kierujący pojazdami byli trzeźwi. W szpitalu okazało się, że kierujący subaru nie odniósł poważnych obrażeń. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Biłgoraj)

4 komentarze

  1. Subaru so szybkie

  2. Pytanie do zwolenników: tablic, OC i tachografów dla rowerzystów.
    Ile rowerzystów staranowało w podobny sposób kogoś na chodniku? Chodzi oczywiście o rowerzystów kierujących rowerem, a nie samochodem.

    • A statystycznie ilu przejeżdża rowerzystów na rowerach a ilu rowerzystów w samochodach w ciągu doby ta drogą?

Kursy walut

  • USD 4.3467zł -0.57%
  • GBP 5.3385zł -0.33%
  • EUR 4.6888zł -0.2%
  • CHF 4.7154zł -0.03%

Polub nas