690 680 960

Po zderzeniu dwóch BMW, jeden z pojazdów dachował w rowie (zdjęcia)

Znane są szczegóły porannego wypadku na drodze krajowej nr 48 w Poizdowie. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów marki BMW jedna osoba odniosła obrażenia ciała i trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło we wtorek około godziny 8:30 w miejscowości Poizdów w powiecie lubartowskim, na drodze krajowej nr 48. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów marki BMW i dachowaniu jednego z nich.

Po przyjeździe na miejsce ratownicy zastali leżący na dachu w rowie jeden z samochodów. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 42-letnia kierująca BMW wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kolejnemu BMW, którym kierował 61-letni mieszkaniec gminy Kozienice. W wyniku zderzenia ten drugi z pojazdów dachował.

Do szpitala trafiła jedna osoba. Oboje kierujący byli trzeźwi. Miejsce zdarzenia zostało zabezpieczone przez policjantów. Na czas czynności policyjnych ruch odbywał się wahadłowo. Policjanci z Kocka ustalają szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. Policja Kock\OSP KSRG Kock)

18 komentarzy

 1. Bardzo dobrze dwa kible wycofane z obiegu
  To nie auta to wozy drabiniaste a ludzie tym jeżdżący to zamiast rozumu mają bigos w głowie

  • Pisząc ten komentarz zapreznetowałeś swój poziom intelektualny i ograniczone horyzonty. Szkoda, że nic w życiu nie osiągniejsz ale przynajmniej możesz się trochę dowartościować… Przydałoby się trochę więcej empatii i takiej ludzkiej życzliości

 2. Poizdowie nazwa miejscowości lepiej brzmi bez litery o”

 3. Lublianin nie migrant z Gorzkowa :)

  Jak do tego się odniesie Maciej S. wielki bojownik opozycji syn aktora Jerzego S. który pod wpływem alkoholu spowodował wypadek? Czy to kolejny atak na opozycję? Jak by były „WOLNE SĄDY” to by sprawę natychmiast się zatuszowało?

 4. Czy myślisz że PO raz pierwszy Jerzy S jechał na bańce???

 5. Jaka piękna kumulacja, dwa burakowozy wycofane z wyścigu. Zrobiło się bezpieczniej!

 6. Coś pięknego gruz wycofał z obiegu gruz. Zrobić zdjęcie, na którym będą obydwa i dać to na pamiątkową pocztówkę. Hit będzie..

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas