Po wypadku zablokowana trasa Lublin – Biłgoraj. Interweniował śmigłowiec LPR

W niedzielę wieczorem na drodze wojewódzkiej nr 835 w Zagrodach doszło do wypadku. Na miejscu interweniował śmigłowiec LPR.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 19 w miejscowości Zagrody w powiecie biłgorajskim, na drodze wojewódzkiej nr 835, na trasie Lublin – Biłgoraj. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem pieszego.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Ze wstępnych ustaleń wynika, że doszło tam do potrącenia pieszego przez pojazd osobowy. Zdarzenie miało miejsce na przejściu dla pieszych. Poszkodowana osoba nieprzytomna została przetransportowana do szpitala.

W rejonie wypadku droga jest całkowicie zablokowana. Policjanci wyznaczyli objazdy przez miejscowość Krzakowa Góra i drogą serwisową. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności zdarzenia.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

Zobacz również

6 komentarzy

 1. Iwona Mrovzynsja6

  Od strony Lublina jechałam, policja zamknęła drogę Ale nikt ruchem nie kierował. Nie wiedziałam jak jechać.

 2. Znów będzie że wina pieszego. A kierowca będzie chodzić na wolności zadowony z życia.Policji nie będzie się chciało dochodzić do tego co się stało wina tego co przechodził i już. Zrobili autostradę gonią 200 żadnych radarów ani nic. Następny młody chłopacy następna osoba ginie na tej szosie.

  • Wypadek na pasach to wina najprawdopodobniej kierowcy.

   Przy okazji jeszcze raz przypomnę, piesi, noście odblaski, to pomaga kierowcom zauważyć Was z większej odległości. Ani kierowcy nie chcą Was rozjechać, ani Wy nie chcecie być potrąceni.

 3. Czy tam były dwa wypadki? Zagrody i objazd Krzakową Gorką? A co się stało przy przejściu przy boisku?? Bo to tam stał śmigłowiec..

 4. Taaa …. policjanci wyznaczyli objazd !!! Sama musiałam nawigacja sobie wyznaczyć objazd. Karetka już odjechała a policja dalej trzyma kierowców na drodze. Dwie cysterny zablokowały drogę w kierunku Lublina i koniec. Trzeba było samemu kombinować 🙁

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na otwarcie Izby Pożarnictwa OSP Bełżyce
Strefa gier – biblioteka otwiera się dla graczy
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Święto teatru studenckiego w Chatce Żaka!
Wirtualne spotkanie z Kombatantem AK i NZW ppor. Włodzimierzem Korsakiem