Wtorek, 23 kwietnia 202423/04/2024
690 680 960
690 680 960

Po wypadku zablokowana droga krajowa nr 63. Trzy rozbite auta, są osoby poszkodowane

W czwartek po południu na drodze krajowej nr 63 doszło do zderzenia trzech pojazdów. Są osoby poszkodowane, droga w miejscu zdarzenia jest obecnie zablokowana.

Do wypadku doszło w czwartek przed godziną 14 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Jeziory w powiecie łukowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów osobowych.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej, w zdarzeniu poszkodowane zostały dwie osoby.

Obecnie droga w miejscu wypadku jest zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zderzenia pojazdów. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać do godziny 16:30.

(fot. lublin112.pl – ilustracyjne)

2 komentarze

  1. Efekt nowych przepisów, oraz tego, że po polskich drogach jeżdżą najlepsi kierowcy Europy, którzy gdy tylko wysiądą z auta, czy przesiądą się na rower, od razu dostają ataku wścieklizny drogowej.

  2. Nieee…nie efekt nowych przepisow,a brak regulacji ruchem na robotach drogowych. W 3-4 miejscach sa prowadzone prace remontowe. W 2 miejscach stoja panowie i kieruja ruchem a w pozostalych wolna amerykanka. Wiem bo dzis tamtedy jechalem

Z kraju