690 680 960

Po wyciągnięciu z wody mężczyzna nie dawał oznak życia. Natychmiast przystąpiono do reanimacji

38-latek zaczął tonąć w zalewie Maczuły, na pomoc ruszyli mu świadkowie i ratownicy. Po przeprowadzonej reanimacji mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło w środę około godziny 18 nad Zalewem Maczuły w miejscowości Horodysko w gminie Leśniowice w powiecie chełmskim. Policjanci ustalili, że 38-letni mężczyzna znajdując się w wodzie, zaczął w pewnym momencie tonąć.

Na pomoc mieszkańcowi powiatu hrubieszowskiego ruszyli ratownicy wodni i osoby postronne, które były w pobliżu. Po chwili udało się zlokalizować mężczyznę pod wodą i wyciągnąć go. 38-latek nie dawał oznak życia.

Podjęta przez ratowników natychmiastowa reanimacja przywróciła mu oddech. Na miejsce przyjechał zespół ratownictwa medycznego, który przetransportował go do szpitala. Trwa ustalanie okoliczności nieszczęśliwego zdarzenia.

(fot. Policja Chełm)

5 komentarzy

  1. Lubelskie trzecie (3) pod względem wielkości województwo w Polsce, jest dla mnie takim miejscem ściny wschodniej desperatów. Element który z regionalnych osad dojechał do miasta ( nie mówię o studentach), tworzy pato element tkankę która che mieć do gadania. A wkład dla miasta jest taki że połowa z nich rozliczy swój PIT tam dzie jest zameldowana. :p

  2. Woda i wóda to dwa żywioły.

  3. Selekcja naturalna? czy nie szczęśliwy wypadek?

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas