Po raz kolejny wpadł na przekroczeniu prędkości. Powiedział, że dalej będzie kierował

Posiada 6 aktualnych zakazów kierowania pojazdami i w miniony czwartek został zatrzymany przez funkcjonariuszy radzyńskiej drogówki w związku z popełnieniem tego samego przestępstwa. Mężczyzna przekazał mundurowym, że będzie dalej kierował pojazdami.

W piątek policjanci z Radzynia Podlaskiego na drodze krajowej nr 63 ujawnili wykroczenie polegające na przekroczeniu prędkości przez kierującego fordem.

Mężczyzna w obszarze zabudowanym w miejscowości Ulan Duży, poruszał się z prędkością 91 km/h. Sprawca wykroczenia został zatrzymany do kontroli drogowej. Za kierownicą ford siedział 32-letni mieszkaniec gminy Drelów. Mężczyzna w trakcie rozmowy poinformował mundurowych, że nie posiada prawa jazdy, gdyż zostało mu zatrzymane za przekroczenie limitu punktów karnych.

Jak się okazało 32-latek ma 6 aktualnych zakazów kierowania pojazdami mechanicznymi. Co więcej, w miniony czwartek był kontrolowany przez mundurowych w związku z popełnionym tego samego przestępstwa. Kierujący nie omieszkał wyrazić swojej opinii na temat zaistniałego zdarzenia, jak również podkreślił, że będzie dalej kierował pojazdami.

Funkcjonariusze z uwagi na ujawnione nieprawidłowości w stanie technicznym pojazdu zatrzymali dowód rejestracyjny, a ford z miejsca kontroli drogowej odjechał na lawecie.

Wkrótce mężczyzna stanie przed sądem. W świetle obowiązujących przepisów karnych niestosowanie się do orzeczonego przez sąd zakazu zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Za popełnione wykroczenie kierujący został ukarany mandatem karnym.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

Zobacz również

39 komentarzy

 1. Rozstrzelać i już 🙂

 2. Z automatu kara więzienia i konfiskata auta powinna być po zatrzymaniu po pierwszym zakazie prowadzenia.

 3. Morawiecki co ty na to mądralo od wszystkiego ? miałeś się brać za piratów drogowych a ten tutaj ma de twoje zapewnienia i prawo. Buhahahahahahaha prawo wg PiS , czyli nic

 4. No to w końcu dać mu z górnej półki, a jak tak bardzo chce kierować, to przydzielić mu taczkę w kryminale.

 5. Zapytam sędziego , który mu wlepił zakaz nr 2 i resztę — ‚ Pan jest głupi czy tylko idiota ?’

 6. Co za tryb… jakbym miał zakazy i chciał gdzieś pojechać, to jechalbym po prostu przepisowo… ale może tego genialnego pomysłu nie będę podsuwał temu dzbanowi, co…? 🤔

  • no tak, bo łamanie do tej pory wszelkich przepisów tak mocno go kosztowało. jeszcze ze 4 zakazy i będzie trzeba samochód zmienić, bo się rozleci…

 7. Dobra zmiana, kobietę w rowerem pięciu do radiowozu wciągało, a pijani i bez uprawnień jeżdżą do woli. Pis chroni swój elektorat, czyli niedouków, nierobów i nadto religijnych oszołomów.

 8. Może warto pomyśleć o kuli w potylice?

 9. a za zabicie karpia mozna isc do wiezienia 🙂

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7699zł 0.62%
  • GBP 5.1002zł -0.2%
  • EUR 4.5473zł -0.02%
  • CHF 4.2291zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL