690 680 960

Po ostrej wymianie zdań doszło do rękoczynów. Jedna osoba w szpitalu, dwóch młodych mężczyzn z zarzutami

Parczewscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy pobili 62-latka. Mieszkańcy gminy Parczew usłyszeli zarzuty, grozi im do 3 lat pozbawienia wolności.

W miniony czwartek nad ranem policjanci z Parczewa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że na teren przebudowywanego parku dostało się dwóch nietrzeźwych mężczyzn.

Pomimo wezwań pracownika robót, ci nie chcieli opuścić placu budowy. Doszło do ostrej wymiany zdań, a następnie do rękoczynów. Pijani rzucili się na 62–latka zadając mu kilka ciosów po czym uciekli. Pobity 62–latek trafił do szpitala. Na szczęście jego obrażenia okazały się niegroźne.

Policjanci zatrzymali obu sprawców pobicia. Badanie alkomatem wykazało, że 19 i 20-latek byli nietrzeźwi. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi. W piątek mieszkańcy gminy Parczew usłyszeli zarzuty dotyczące pobicia. Obaj przyznali się do winy. Prokurator wobec obydwu mężczyzn zastosował dozór policji. Za popełnione przestępstwo grozi im teraz do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Parczew)

9 komentarzy

 1. Ciekawe czy jakby wpier…ol spuścili prokuratorowi to czy też dostaliby dozór

 2. czy ten cieć nie jest sam sobie winien ? jakby zachował kulturę i zdrowy rozsądek raczej nikt by mu nie stawiał baniek ot tak , bez powodu

  • Tobie chyba za dużo stawiano baniek za młodu i dlatego łeb taki pusty. Taka robota ciecia, że ma pilnować, to nie komuna, że leży naje.any w kanciapie a na placu budowy róbta co chceta. Jakby młodziaki zachowali kulturę i zdrowy rozsądek to by nie skończyli w więzieniu. Może jeszcze napiszesz, że to konfident, bo po pobiciu poskarżył się na policję? Co za dzban.

   • Cichy wielbiciel bimmera

    A może było na odwrót i to młodzi byki na początku kulturalni i spokojni ale cieć okazał się zwykllym chamem nie czlowiekiem i pierwszy wyskoczyl z łapami bez bez żadnej gadki? A młodzi nie dali tylko na sienie rąk podnosić 😉

  • Mam nadzieje że spotkasz kiedyś 2 napitych patoli-będziesz mógł się wtedy wykazać swoją kulturą i grzecznością tępa dzido

 3. zamknąć PISuarów

 4. patola parczewska ciag dalszy

 5. nie ładnie 2 ch na 1 ego.ale co się dziwić mnie kontrolowalo 2 ch policjantów w tej zabjtej dechami miasteczku

 6. Cichy wielbiciel bimmera

  Fajnie że 3/4 tym artykulr to kłamstwa,ciekawe czemu ciecia nikt nie zbadał alkomatem…Gdyby był normalnym człowiekiem zapewniam was że nikt by mu krzywdy żadnej nie zrobił.Młodzi chcieli tylko zobaczyć co się dzieje w parku w którym spędzili wiele czasu a teraz jest jedna wielka niewiadoma bo park jest zabudowany blachami:) a cieć nie potrafił normalnie powiedziec tylko z łapami wyskoczył.

Kursy walut

 • USD 3.991zł 0.25%
 • GBP 5.0557zł 0.41%
 • EUR 4.3494zł 0%
 • CHF 4.567zł 0.35%

Polub nas