Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Po awanturze z bratem wyszedł przez okno i nie wrócił. Trwają poszukiwania 39-latka

Policjanci z Włodawy poszukują zaginionego mieszkańca Woli Uhruskiej. Mężczyzna we wrześniu 2019 r. po rodzinnej awanturze wyszedł z domu i do chwili obecnej nie powrócił oraz nie nawiązał kontaktu z najbliższymi.

Kryminalni z Włodawy poszukują zaginionego 39-letniego Pawła Obuchowicza, mieszkańca Woli Uhruskiej w powiecie włodawskim. Mężczyzna ostatni raz widziany był w miejscu swojego zamieszkania w dniu 26 września 2019 roku.

Mężczyzna po awanturze ze swoim bratem wyszedł przez okno i do chwili obecnej nie powrócił. 39-latek w dniu zaginięcia ubrany był w koszulę w kratę i spodnie typu moro.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 180 cm, smukła, szczupła budowa ciała, waga ok. 75-80 kg, włosy rude krótkie, twarz owalna, oczy piwne, uszy średnie lekko odstające, nos krzywy duży, widoczne braki w uzębieniu.

Komenda Powiatowa Policji we Włodawie prosi o przekazywanie wszelkich informacji mogących przyczynić się do jego odnalezienia na numer telefonu 82 5727209.

(fot. Policja Włodawa)

12 komentarzy

 1. Z którego piętra wyszedł przez to okno?

 2. Na którym piętrze było to okno?

 3. Wieczne odpoczywanie racz mu dać Panie…

 4. życzę policji i redakcji, żeby po którejś kłótni w domu rozpowszechniano bez waszej zgody wasz wizerunek w mediach…
  co za durny pomysł, by na siłę szukać dorosłej osoby, która świadomie zerwała kontakt z rodziną. jak sobie coś zrobi, to też ma do tego prawo.

  • Trudno zaginionego pytać o zgodę. Jak na to wpadłeś? Poczytaj trochę o zasadach takich publikacji, bo mało wiesz a się udzielasz ziomek.

   • co mnie obchodzą zasady publikacji, jak wiem, że jego prawo do prywatności jest naruszane. żaden przepis tego nie zmienia

   • i nie jestem twój ziomek, bo czasu wolnego pod sklepem nie spędzam

 5. MC jesteś zwyczajnie głupi ,bo nie zakładasz , że osoba poszukiwana może życzyć sobie odnalezienia i nie przeszkadza mu publikacja wizerunku . Czas najwyższy by rodzina pochowała ciało ,oby się jak najszybciej znalazło .

  • sam jesteś zwyczajnie głupi, bo zakładasz, że nie żyje – a wtedy oczywiście dobrze, żeby był odnaleziony. a jeśli nie żyje, to jak publikacja jego wizerunku ma pomóc w jego znalezieniu? przechodziłeś dziś obok jakichś zwłok w parku, ale nie zawiadomiłeś służb, bo go nikt w mediach nie szukał? wyjątkowy z ciebie głąb

 6. Cytując „klasyka”: wyszedł z domu i nie wrócił z całym światem się „skucił”. Z drugiej strony spoko koleś, spodnie typu moro koszula i krawat. Czad.