Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pluł na drzwi, groził, uprzykrzał życie sąsiadom. Najbliższe miesiące spędzi za kratami (zdjęcia)

Biłgorajscy policjanci zatrzymali mieszkańca powiatu, który od pewnego czasu groził i uprzykrzał życie swoim sąsiadom. 39-latek został wczoraj tymczasowo aresztowany na 3 miesiące. W przeszłości mężczyzna był karany za groźby, więc teraz będzie odpowiadał w warunkach recydywy.

W środę Sąd Rejonowy w Biłgoraju zastosował wobec 39-latka z powiatu biłgorajskiego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy.

Policjanci ustalili, że mężczyzna od długiego czasu groził swoim sąsiadom z bloku, a co więcej opluwał im drzwi, wyzywał i uszkadzał należące do nich przedmioty.

39-latek został zatrzymany przez policjantów i trafił do policyjnego aresztu. Z wnioskiem o areszt został doprowadzony przez policjantów do biłgorajskiej Prokuratury, gdzie usłyszał zarzuty. Następnie decyzją Sądu Rejonowego w Biłgoraju został tymczasowo aresztowany na okres 3 miesięcy.

Mężczyzna był w przeszłości karany za groźby w stosunku do członka rodziny, dlatego odpowie w warunkach recydywy.

Pluł na drzwi, groził, uprzykrzał życie sąsiadom. Najbliższe miesiące spędzi za kratami (zdjęcia)

Pluł na drzwi, groził, uprzykrzał życie sąsiadom. Najbliższe miesiące spędzi za kratami (zdjęcia)

(fot. Policja Biłgoraj)

13 komentarzy

 1. Pluł na drzwi, groził, uprzykrzał życie sąsiadom. Najbliższe miesiące spędzi za kratami, a tymczasem wczoraj w TVP’iS ogłosili, że prowadzący samochód był pod wpływem wódeczki i narkotyków, zabił człowieka i choć prokurator żądał aresztowania, śad orzekł, ze nie ma podstaw do aresztowania zbója.
  Co sąd, to inny obyczaj, nazywani niezależnością sądów.

 2. Szybki wyrok i do przymusowej pracy za darmo np. w sortowni śmieci. Niech segregują odpady zmieszane. Po co drogie maszyny jak tyle siły roboczej się marnuje w kryminałach. Za dobrą pracę skrócić wyrok żeby mieli motywację.

 3. Biłgoraj? No wiadomo ku… i patologia.

 4. Niebawem opuści ten darmowy pobyt i dopiero pokaże na co go stać.

  • Ale może przez te 3 miesiące, nauczą go, że się głośno nie obiecuje co się ma zrobić, tylko cichcem się to robi.
   I Boże bron, nie pluje się komuś na drzwi, rozpluwając nie wiadomo jakie zarazki.

 5. Wojownik wyklęty-widać ostro pier…nięty.

 6. tak samo jak w TVP

 7. Ludzie tak było jest i będzie ,że układy i znajomości a komu teraz zależy na prawdzie,ludzie policja może was zamknąć za wygląd jak nie macie znajomości.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo