Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Płonie „Rezerwat Dzikich Dzieci”. Z ogniem walczy pięć zastępów strażaków (zdjęcia)

Wieczorem w Rezerwacie Dzikich Dzieci pojawił się ogień. Płomienie sięgały kilku metrów wysokości. Obecnie sytuacja została już opanowana.

Pożar przy ul. Dolnej Panny Marii w Lublinie został zauważony w niedzielę około godziny 20. Na terenach zielonych widać było płomienie sięgające kilku metrów wysokości. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Jak się okazało, paliło się na terenie „Rezerwatu Dzikich Dzieci”. Ogniem objęta była konstrukcja zbudowana z palet i desek. Zapaliło się też częściowo rosnące nieopodal drzewo.

Obecnie sytuacja została już opanowana. Trwa dogaszanie pożaru. W działaniach bierze udział pięć zastępów strażaków. Przyczyna pojawienia się ognia dopiero będzie ustalana.

Rezerwat Dzikich Dzieci to przygodowy plac zabaw, który powstał w ramach budżetu obywatelskiego. Miejsce to stworzono z myślą o najmłodszych. Co roku przyciąga bardzo dużo dzieci nie tylko z okolicy, lecz również z odległych dzielnic miasta.

21 komentarzy

 1. Alek ma rację, ci co zbudowali drogi to też powinni zapłacić za akcję służb, przy obecnych kierowcach to proszenie się o wypadki.
  Przykładów można mnożyć, o tak.

 2. Coś nie chce mi się wierzyć, że w Lublinie pojazdy są zaparkowane w cywilizowany sposób, jak na zdjęciu nr 3. Nikt nie zaparkował na trawniku, chodniku, dzięki czemu pojazdy służb mogły przejechać?

  • Jestem problemem Tuska

   Jakoś się pomieścili, bo tylko pięć zastępów do pożaru dotarło

 3. Całe szczęście, że bez dzikich dzieci płonie „Rezerwat Dzikich Dzieci”

 4. Ludzie ratujta , emisja CO2!!!!!!!

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112