690 680 960

Plantacja konopi indyjskich na torfowisku pod Lublinem (zdjęcia)

Lubelscy policjanci na jednej z posesji pod Lublinem ujawnili plantację konopi indyjskich. Jak informują mundurowi, sprawa jest rozwojowa.

Policjanci z Lublina zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że w jednej z miejscowości pod Lublinem znajduje się uprawa konopi indyjskich. Z posiadanych informacji wynikało, iż rośliny mogą znajdować się w końcowej fazie kwitnienia.

Funkcjonariusze podczas przeszukania na torfowisku między drzewami odnaleźli i zabezpieczyli 55 krzaków konopi innych niż włókniste oraz 16 kilogramów suszących się roślin.

Zabezpieczone rośliny miały wysokość od 1,7 do 2,5 metra. Co więcej, na posesji policjanci odnaleźli nawozy i opryskiwacze ogrodowe. Sprawa jest rozwojowa. Za uprawę konopi innych niż włókniste, jeżeli może ona dostarczyć znacznych ilości narkotyków grozić może kara do 8 lat więzienia.

(fot. Policja Lublin)

13 komentarzy

 1. Ale amatorszczyzna…

 2. Jerzy Gondol Znadwisły

  To jest widzicie, wychowanie bez podstawowego uszanowania czyjejś własności, terytorium… u mnie, tu gdzie obecnie mieszkam wystarczy tabliczka z napisem:” Teren prywatny”, co prawda ja wybiegłem przed szereg i mniejszymi literami napisane jest, że:”Z powodu oszczędności amunicji, nie oddaje się strzałów ostrzegawczych”, ale wiadomo, że jak tam qurwa wleziesz, możesz być zastrzelony… przyjechałby szeryf i sporządził protokół…

 3. Co to za miejscowość pod Lublinem????

 4. ale te duże liście to trzeba oberwać, prawidłowo że zwineli ich jak nie dbali o to cudo.
  Brawurowa akcja policji, szkoda tylko że nie wezmą się za prawdziwych przestępców, ale rozumiem takich lepiej złapać a STATYSTYKA ta sama.

 5. Dlaczego nie ma nazwy miejscowości?

 6. tyle lekarstwa się zmarnuje 🙁

 7. Chciałbym by moje posty były widoczne

  Zalegalizować, opodatkować i cieszyć się życiem.

  Czemu w tym kraju, jak chcesz uciec od rzeczywistości to możesz się tylko nawalić wódą, która wyniszcza organizm i zabija szare komórki. Maryha przynajmniej pobudza kreatywność i nie powoduje kaca.

 8. moim zdaniem to nie macie co robić

Kursy walut

 • USD 4.3354zł 0.21%
 • GBP 5.369zł 0.8%
 • EUR 4.7239zł 0.34%
 • CHF 4.7142zł 0.58%

Polub nas