Niedziela, 03 marca 202403/03/2024
690 680 960
690 680 960

Plantacja konopi indyjskich na torfowisku pod Lublinem (zdjęcia)

Lubelscy policjanci na jednej z posesji pod Lublinem ujawnili plantację konopi indyjskich. Jak informują mundurowi, sprawa jest rozwojowa.

Policjanci z Lublina zajmujący się przestępczością narkotykową ustalili, że w jednej z miejscowości pod Lublinem znajduje się uprawa konopi indyjskich. Z posiadanych informacji wynikało, iż rośliny mogą znajdować się w końcowej fazie kwitnienia.

Funkcjonariusze podczas przeszukania na torfowisku między drzewami odnaleźli i zabezpieczyli 55 krzaków konopi innych niż włókniste oraz 16 kilogramów suszących się roślin.

Zabezpieczone rośliny miały wysokość od 1,7 do 2,5 metra. Co więcej, na posesji policjanci odnaleźli nawozy i opryskiwacze ogrodowe. Sprawa jest rozwojowa. Za uprawę konopi innych niż włókniste, jeżeli może ona dostarczyć znacznych ilości narkotyków grozić może kara do 8 lat więzienia.

Plantacja konopi indyjskich na torfowisku pod Lublinem (zdjęcia)

Plantacja konopi indyjskich na torfowisku pod Lublinem (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

13 komentarzy

 1. Ale amatorszczyzna…

 2. Jerzy Gondol Znadwisły

  To jest widzicie, wychowanie bez podstawowego uszanowania czyjejś własności, terytorium… u mnie, tu gdzie obecnie mieszkam wystarczy tabliczka z napisem:” Teren prywatny”, co prawda ja wybiegłem przed szereg i mniejszymi literami napisane jest, że:”Z powodu oszczędności amunicji, nie oddaje się strzałów ostrzegawczych”, ale wiadomo, że jak tam qurwa wleziesz, możesz być zastrzelony… przyjechałby szeryf i sporządził protokół…

 3. Co to za miejscowość pod Lublinem????

 4. ale te duże liście to trzeba oberwać, prawidłowo że zwineli ich jak nie dbali o to cudo.
  Brawurowa akcja policji, szkoda tylko że nie wezmą się za prawdziwych przestępców, ale rozumiem takich lepiej złapać a STATYSTYKA ta sama.

 5. Dlaczego nie ma nazwy miejscowości?

 6. tyle lekarstwa się zmarnuje 🙁

 7. Chciałbym by moje posty były widoczne

  Zalegalizować, opodatkować i cieszyć się życiem.

  Czemu w tym kraju, jak chcesz uciec od rzeczywistości to możesz się tylko nawalić wódą, która wyniszcza organizm i zabija szare komórki. Maryha przynajmniej pobudza kreatywność i nie powoduje kaca.

 8. moim zdaniem to nie macie co robić

Z kraju

Polityka i społeczeństwo