Wtorek, 16 kwietnia 202416/04/2024
690 680 960
690 680 960

Plac Litewski: Autokary pod samymi drzwiami hotelu. – Pojazdy wjechały za daleko, niezgodnie z zaleceniami

W nocy z 7 na 8 marca pod same drzwi hotelu Europa podjechały dwa autokary. Nasz Czytelnik przesłał do nas zdjęcia z zapytaniem, czy jeżdżenie tak dużych pojazdów nie jest zbyt ryzykowne po nowo wyremontowanym Placu Litewskim.

Na naszego redakcyjnego maila otrzymaliśmy od Czytelnika zdjęcia dwóch autokarów, które stały zaparkowane pod hotelem Europa, przy Krakowskim Przedmieściu w Lublinie. Pojazdy wjechały pod same drzwi hotelu. Biorąc pod uwagę ostatnie historie z uszkodzeniami infrastruktury placu przez jeżdżące pojazdy, zapytaliśmy o to zdarzenie Biuro Prasowe w Kancelarii Prezydenta Miasta Lublin.

– Zezwolenia wydaje wydział dbający o utrzymanie placu, niemniej w tym przypadku pojazdy wjechały za daleko, niezgodnie z zaleceniami. Skontaktujemy się z przedstawicielami hotelu i uczulimy na to, by w przyszłości takie sytuacje nie miały miejsca – poinformowała nas Joanna Bobowska.

Przypomnijmy, że na Placu Litewski w ostatnim czasie doszło do kilku zdarzeń, po których zostały uszkodzone fontanny linearne oraz „Okno czasu”. Jeżdżenie tak dużymi pojazdami, jak autokary, jest dosyć ryzykowne i grozi kolejnymi uszkodzeniami.

2018-03-12 22:56:57
(fot. nadesłane Mariusz)

43 komentarze

 1. Mandaty powinny się posypać a nie upomnienia, za coś te fontanny trzeba naprawiać.

 2. Po czynach ich poznacie

  zydy od lat kontynuują swoje antypolskie wycieczki.
  Od młodych lat wbijają mlodzierzy propagande nienawiści i pogardy do Polski i Polaków. To ich dodatkowo łączy.
  A „nasi polskojęzyczni” u władzy na to nic, pełne przyzwolenie – jeszcze zwiększyli liczbe lotów….

 3. znaczy icki, kto inny już by płacił

 4. A nasz wspaniały rząd tak się zarzeka, tak podkreśla że Polska nie jest antysemicka, że to wszystko to naziści, komuniści, a my kwiat narodu, tacy niewinni…
  Wstyd wstyd wstyd !!!
  Ciekawe jak wy byście się czuli gdyby wam zabrano majątki, zabito prawie całą rodzinę, a tych co zostali wygnano w 68 roku.
  Ciekawe skąd takie nastawienie, czy ktoś coś Wam odebrał, a może to wyście zabrali ?

  • Zara zara. Kto ich wygonił? Mówisz o czerwonej bandzie co na czołgach ze wschodu przyjechała? Przypominam; Jaruzelski czystkę w wojsku zrobił w/g list, którą sam przygotował. Partia w/g swojego klucza Znasz ustawę 447,którą żydostwo przepycha w USA? Chcą odzyskać wszystko, co kiedyś do nich należało. W przypadku braku spadkobierców, majątki mają przejąć organizacje żydowskie.Bez znaczenia,czy były obciążone hipoteką czy nie. Za co mam ich kochać? Że uważają się za kogoś lepszego od innych, komu wszystko się należy? Antysemitom nie jestem. Z twojego komentarza zaś wynika, że antypolonizm jest ci bliski.

Z kraju