690 680 960

Pirat drogowy w bmw zakończył ucieczkę w „ślepej uliczce”

Policjanci puławskiej drogówki zatrzymali wczoraj po pościgu kierowcę bmw. Mężczyzna notorycznie łamał przepisy ruchu drogowego a ponadto nie posiadał przy sobie prawa jazdy.

Do zdarzenia doszło w środę na drodze krajowej nr 17. W miejscowości Parafianka patrol drogówki, został wyprzedzony przez bmw jadące z dużą prędkością. Kierowca wykonał manewr ten przy zakazie wyprzedzania. Policjanci włączyli sygnały świetlne oraz dźwiękowe i ruszyli za „piratem drogowym”. Ten jednak przyśpieszył i nie miał zamiaru się zatrzymywać.

– Kierowca bmw jadąc w stronę Ryk wyprzedzał kolejne pojazdy na obowiązującym zakazie oraz podwójnych liniach ciągłych. Mężczyzna widząc, że policjanci próbują go zatrzymać przyspieszał i przez kilka kolejnych kilometrów łamał kolejne przepisy ruchu drogowego – informuje kom. Marcin Koper z puławskiej Policji.

W Strzyżewicach bmw skręciło w „ślepą uliczkę”. Tam pojazd został zatrzymany.

– 39-latek z Biłgoraja przyznał policjantom, że uciekał ponieważ bał się konsekwencji. Mężczyzna nie miał przy sobie prawa jazdy. W dalszą drogę pojechała jego żona – dodaje kom. Marcin Koper.

Wkrótce za swoją jazdę 39-latek odpowie przed sądem. Policjanci zatrzymali mu prawo jazdy. Oprócz tego mężczyźnie grozi wysoka kara grzywny.

2015-12-03 17:41:40
(fot. ilustr. lublin112.pl)

15 komentarzy

 1. Uciekał bo myślał, że jest cwaniakiem, ale okazało się, że jest zwykłym idiotą.

 2. Ciupciasek małolatek swawolnych

  Podziwiam 112, że miało odwagę nazwać po…ba :piratem drogowym”, jak się agentki towarzyskiej syn, dowie o tej „zniewadze” w świetle naszego „pobzykanego” prawa może pozwać 112 o ujme na hoonorze. 🙂

  • Może czyta to jego matka lub też inna niewątpliwie bliska mu osoba, a może zasłabł z prawą nogą w podłodze – tego nie wie nikt. Od razu tam agentki towarzyskiej syn… 😉

 3. Kiedy będzie areszt dla takich idiotów?

 4. Agentka towarzyska

  Zamiast się ganiać takim, który nie stosuje się do nakazu zatrzymania, powinno się jednak strzelać.
  Wtedy na dawane przez policjanta znaki w obawie o powiększenie grona aniołków taki „gościu” hamowałby z dymem

 5. Nie miał przy sobie prawa jazy ale mu je podczas tej akcji zatrzymano 😀

  • No właśnie też mnie to zastanawia, zatrzymane, nie posiadał przy sobie to zatrzymali bez pokwitowania?

   • Jednak są debile i to jeszcze w bolidzie,szacun dla niebieskich za eliminacje go z drogi

 6. czemu policja nie strzelała w opony ? mają pepeszki, a strzelać nie potrafią ?

 7. W takich przypadkach tj próby ucieczki, lub jazdy pod wpływem (itd, itp) jestem katedorycznie za wprowadzeniem konfiskaty pojazdu i licytacji. Jeśli wartość rynkowa pojazdu jest < 5000 PLN to złomowanie!!!

  • O większej wartości pojazdem co setny jeżdzi. Huty nie nadążyły by przetapiać. Choć przy poziomie gospodarki to tania stal znalazła by zbyt za granicą. Hit eksportowy polskiego przemysłu. Tylko czy my mamy jeszcze huty?

 8. Jak mu zatrzymali prawo jazdy skoro go nie miał?

Kursy walut

 • USD 4.2803zł -1.04%
 • GBP 5.2838zł -0.83%
 • EUR 4.7079zł -0%
 • CHF 4.7147zł -0.16%

Polub nas