690 680 960

Pili alkohol na schodach Ratusza. W trakcie legitymowania jeden z mężczyzn wybił szybę

W niedzielę funkcjonariusze Straży Miejskiej interweniowali w rejonie lubelskiego Ratusza, gdzie na schodach grupa osób piła alkohol. W trakcie legitymowania jeden z mężczyzn wybił szybę.

Do zdarzenia doszło minionej niedzieli około godziny 5:30 w rejonie lubelskiego Ratusza. Tam na schodach budynku grupa osób spożywała alkohol. Strażnicy miejscy podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn i jednej kobiety. W trakcie legitymowania osób, jeden z mężczyzn podbiegł do okna i ręką wybił szybę. Następnie wszyscy zaczęli uciekać.

– Funkcjonariusz Straży Miejskiej pełniący służbę w monitoringu miejskim wezwał na miejsce patrol, który po krótkim pościgu zatrzymał uciekających przy ul. Świętoduskiej. Osoby te zostały zaprowadzone do Ratusza. Na miejsce wezwano patrol Policji oraz pogotowie ratunkowe – informuje Ryszarda Bańska z lubelskiej Straży Miejskiej.

Mężczyzna, który wybił szybę miał poranioną rękę oraz mocno krwawił. Po opatrzeniu trafił na komisariat Policji. Teraz odpowie on za swój czyn przed sądem zaś pozostałe osoby zostały ukarane mandatami za spożywanie alkoholu w miejscu niedozwolonym.

2015-10-21 16:10:56
(fot. ilustr. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. bydło to mało powiedziane!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  2. Takie bydło powinno się zaszlachtować na miejscu.

  3. Ostatnio jest coraz więcej przypadków dzikich zwierząt w centrum miasta…

  4. Lublin – Polska b i wszystko jasne

  5. Jak zwykle pieprzysz. Lublin jest cacy w/g obecnego Prezydenta Miasta. „Lublin Miasto inspiracji” mówi ci to coś? Inspiruje do chlania i ćpania, zwłaszcza zamiejscową studencką trzodę z Polski a, której nie powiodło się na własnym terenie. Wystarczy popatrzeć na rejestracje przy akademikach i LSM-ie. Choć i ziomków z Lubelszczyzny nie brakuje i niewiele od nich odstają; skoro na Uczelnie zapraszają wszystkich jak leci. Makrela w identyczny sposób zaprosiła muzułmańskich emigrantów – wszystkich przyjmiemy.

  6. Dobrze że moczu nie oddali na schodach Ratusza .

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas