Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany obywatel Ukrainy zakończył podróż na drzewie

W minioną sobotę w Olchowcu pijany kierujący renaultem zakończył swoją podróż na przydrożnym drzewie. Obywatel Ukrainy miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 22 w miejscowości Olchowiec w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że auto osobowe uderzyło w drzewo.

Na miejscu policjanci ustalili, że 41-letni obywatel Ukrainy kierując samochodem marki Renault na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze, a następnie samochód czołowo uderzył w drzewo.

Mundurowi na miejscu zdarzenia zastali rozbity samochód i rannego mężczyznę wewnątrz pojazdu, natychmiast udzielili mu pomocy przedmedycznej. 41-latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Jak się okazało, obywatel Ukrainy w chwili wypadku był nietrzeźwy. Mężczyzna miał w organizmie prawie 1,5 promila alkoholu. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Biłgoraj)

15 komentarzy

 1. 3/4 pijakow z ukrainy mysla ze sa u siebei jezdzzai chleja

 2. ani slowa o łuku tryufalnym w tomaszowie ! skandal! jacek bedzie niepocieszony redakcjo

 3. Kto będzie płacił za interwencję Policji, pomoc medyczną i pobyt w szpitalu? Kolejny wypadek z intruzami zza wschodniej granic.

 4. Ale co ustalać?? Z kim pił , czy moźe miał problemy rodzinne??? A moźe jakaś laska odmówiła??? Pijany wypie***ć z pieczątką zakaz wjazdu i po problemie , a jak by kogoś zabił niewinnego , to co szukano by usprawiedliwienia?? Dla siniaka??? Wódka jest dla ludzi i w odpowiednim czasie trzeba pić.

 5. Pandenia, lockdawn dla Polaków, a autobusy z ukraińcami jeden za drugim śmigają ekspresówką.

  • ⭐⭐⭐☆☆☆

   Jakiś magnes na Ukraińców jest tam na a4 co tak wskakują autokarami. Może wytłoki z gorzelni ktoś wysypał na pole obok tego miejsca

 6. Jak to kto będzie płacił ? Nasze „bogate „państwo ,przecież to „bratni ” naród ,wiec nalezy im się

 7. Taki kawał drogi pokonał zanim go polskie drzewa nie zatrzymały. Są w tym wprost nie zastąpione 😆

 8. Klawo jak cholera !

Z kraju

Polityka i społeczeństwo