Środa, 29 maja 202429/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany mężczyzna oblał się benzyną i podpalił. Trafił do szpitala

Z licznymi oparzeniami ciała trafił do szpitala mężczyzna, który oblał się łatwopalną substancją i podpalił. Teraz policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Do zdarzenia doszło we wtorek późnym wieczorem w Zamościu. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o mężczyźnie, który się podpalił. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Z dotychczasowych, wstępnych ustaleń wynika, iż zdarzenie miało miejsce na terenie posesji. 28-latek oblał się łatwopalną substancją, najprawdopodobniej benzyną, po czym wyciągnął zapalniczkę i się podpalił.

Płomienie zostały szybko ugaszone, jednak mężczyzna doznał licznych oparzeń, głównie górnej części ciała. Po udzieleniu mu pierwszej pomocy został przetransportowany do szpitala.

Teraz sprawą zajmują się policjanci. Jak nam przekazano, będą przesłuchiwani najbliżsi 28-latka, co pozwoli na ustalenie przyczyn tego desperackiego kroku. Wiadomo już, że mężczyzna był nietrzeźwy.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

5 komentarzy

  1. Kolejna ofiara pisu.

  2. Ludzie są na skraju załamania, takie sytuację będą coraz częstsze… Niestety ale prawda jest taka że to po części wina rządu

    • Dopiero w przyszłym roku to wybuchnie z pełną mocą kiedy już śruba będzie dokręcona. Najgorsze że winni (wyborcy pisu) nie tylko nie dostaną po zadzie ale jeszcze im się dorzuci.

  3. Trafił do szpitala, a miał zamiar na ten lepszy świat trafić.

  4. Wczoraj kobieta skoczyła z wiaduktu Uniszowice/Konopnica na obwodnicy. Zgineła na miejscu.

Wiadomości z info112