Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany kierowca pędził pod prąd. Zderzył się z dwoma autami

Kompletnie pijany kierowca jechał dzisiaj w Lublinie jedną z ulic pod prąd. Doprowadził do zderzenia z dwoma innymi pojazdami.

Do zdarzenia doszło około godziny 13 na rondzie u zbiegu ulic Lwowskiej, Ruskiej i Podzamcze w Lublinie. Kierujący fiatem seicento mężczyzna w wieku około 50 lat jechał od strony ul. Podzamcze. Zbliżając się do ronda wjechał w jednokierunkowy odcinek jezdni a następnie nie zatrzymując się wjechał na skrzyżowanie. Tam doprowadził do zderzenia z dwoma samochodami osobowymi, kią ceed oraz fordem focusem.

<center><iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/kAWK8M2V214″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe></center>

Na szczęście skończyło się tylko na niewielkich uszkodzeniach pojazdów i nikt z osób podróżujących autami nie wymagał interwencji ratowników medycznych. Tymczasem jak się okazało, sprawca całego zamieszania był kompletnie pijany, funkcjonariusze policji bo jego badaniu ustalili, że ma on ponad 2,8 promila alkoholu w organizmie.

Teraz mężczyzna odpowie za spowodowanie kolizji drogowej a także jazdę pod wpływem alkoholu. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności a także wysoka grzywna i pokrycie kosztów naprawy uszkodzonych pojazdów.

Pijany kierowca pędził pod prąd. Zderzył się z dwoma autami

(fot. lublin112)
2014-03-15 14:30:33

5 komentarzy

 1. Skur…ny nie liczą się ani ze swoim, ani z ludzkim życiem. Nie mówiąc już o czyjejś własności!.

  W środę i czwartek jadąc wieczorem samochodem doprowadziłem do zatrzymania dwóch kierujących pijanych baranów w Lublinie. Ciągle miałem wyrzuty sumienia, że niby robię problemy ludziom. Ale niepotrzebnie. Powinni jeszcze dostawać od Policji po ryju przy zatrzymaniu.

  • Pawle, doskonała postawa, oby więcej takich osób jak ty, to wtedy miejmy nadzieję że ten problem zniknie. Jeszcze dzisiaj, ew jutro pojawi się u nas kolejny pijany który szalał po Lublinie. Jego pijacki rajd i ucieczkę z miejsca kolizji nagrał nasz reporter, jednak niestety udało mu się uciec. jak go złapią to pojawi się materiał na ten temat. Pozdr

   • Dziękuję. Trochę głupio wyszło, że się chwalę. Chciałem po prostu pokazać jak duża jest skala pijanych kierowców w samym Lublinie, kiedy taki zwykły kierowca jak ja, potrafiłem wypatrzeć dwóch w ciągu dwóch wieczorów i to praktycznie na jednej ulicy.
    I tu nieskromnie się zgodzę, że jeżeli każdy dzwoniłby na Policję gdy widzi podejrzanie prowadzony samochód to może coś by się zmieniło.
    Pierwszy z moich delikwentów jeszcze próbował doprowadzić do stłuczki ze mną, także świadczy to o bezczelności i kompletnym braku wyobraźni takich ludzi. Jednocześnie o konieczności reagowania na takie przypadki.

    Niedawno pijak zabił dziecko, jutro to możemy być my albo ktoś nam bliski.
    Pozdrawiam i zachęcam wszystkich do reagowania na podobne sytuacje. Zero tolerancji.

  • Oby więcej takich i częściej.

 2. Najwyższa pora o podawanie danych osobowych wraz z miejscem zamieszkania i pracy takich delikwentów