690 680 960

Pijany kierowca BMW stracił panowanie nad pojazdem. Staranował zaparkowane audi (zdjęcia)

Na szczęście nikomu nie wyrządził krzywdy pijany kierowca, który jadąc po pijanemu ulicami Lublina, staranował zaparkowane auto i wjechał na chodnik. Na miejscu pracują policjanci.

82 komentarze

 1. Reżim pisowski szarpie i kuje w kajdany ofiary wypadków samochodowych. Mógł odnieść przecież obrażenia których nie widać , mógł doznać wstrząsu mózgu. To młody człowiek . To że był pijany nie jest jednoznaczne że nie było innej przyczyny wypadku. Powiadamiam Amnesty International oraz Organizację Praw Człowieka . To się nie mieści normalnie w głowie jak łamana jest konstytucja .

  • Buhahahahaha 😂 przy skuwaniu mogli mu przecież kości połamać bo nic ich nie osłania same ścięgna.

  • przeciez policjant widzi jak jest, czy ranny czy trzba karetke
   a rezim pisowski to ściga teraz rowerzystów 12tysi za jazde rowerem

  • Borys czy tobie się aby sufit na głowę nie zawalił?

  • Ofiara wypadku? Sprawca jak już.

   • Otoz to. Popatrzcie jaki ten chlopak chudziutki i nieporadny. Od razu widac ze to jakas niedorajda zyciowa. A policjanci na niego z kajdankami. Powinni wezwac mame i tate chlopaka i z nimi rozmawiac, Tata spralby gowniarza pasem i bylby spokoj, a tu kajdanki, areszt… Dajcie spokoj.

 2. Do bimmera sezon nawozów rozpoczęty, to nieładuj tyle obornika na taczkę to opony dłuższą trasę w.pole wytrzymają.Ja Cię rozumiem 535gramów samogonu 60% i dalej popylać taczką z obornikiem,widły abyś dobre miał bo załadować taką furę….Wspólczucia.

 3. Nie ma co ale gościu nawet jak jest zatrzymywany przez bagiety to umie się bawić i nawet tańczy to się nazywa melanż życia 😂

 4. To Ałdi też nieźle zaparkowane.

 5. Laluśka tak się pyrgał bo wie co czeka jego kiszkę przez kilka lat. ( Max to chyba 8 w czasie kwarantanny za takie nieuzasadnione popisy po pijaku ) Powodzenia drogi chłopcze i …… Wesołego Alleluja !!!

 6. po rysach budowy ciała wygląda i na studenta przybyłego z odległych krajów Azjatyckich do Polski. Pewnie polscy koledzy z akademika poczęstowali czymś mocniejszym niż pijał do tej pory (Lech Free 0%) 😀

 7. Wiadomo. BMW, więc nic mądrego nie można się spodziewać.

 8. łojejku co teraz tatuś powie

 9. A co to jakiś anorektyk pewnie się na jedzenie obraził..
  Wódkę się zakąsza chudzielcu. Kolejny gimbus w BMW całe szczęście że nikt nie zginął przez gnoja.

 10. A gdzie maseczki u tych dwóch dalej bez komentarza

Kursy walut

 • USD 4.1964zł 0.07%
 • GBP 5.213zł 0.19%
 • EUR 4.4902zł 0.11%
 • CHF 4.6298zł 0.56%

Polub nas