Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Pijany 24-latek rzucił się na starszego mężczyznę. Pobił 70-latka zupełnie bez powodu (foto)

Podszedł do stojącego przy ulicy 70-latka i znienacka go zaatakował. Po zatrzymaniu stwierdził, iż pobił mężczyznę zupełnie bez powodu. Swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem.

Do zdarzenia doszło w środę wieczorem na osiedlu Działki w Chełmie. Do stojącego przy ulicy 70-latka podszedł znacznie młodszy mężczyzna, który bez słowa rzucił się na niego z pięściami. Znienacka zaatakowany senior w pewnym momencie zdołał schronić się w budynku, to jednak nie zniechęciło agresora. Chcąc dostać się do środka uszkodził drzwi wejściowe.

O wszystkim powiadomiona została policja. Kiedy funkcjonariusze dojechali na miejsce, agresywnego mężczyzny już nie było. Na miejscu interweniował także zespół ratownictwa medycznego. Pobity 70-latek został przetransportowany do szpitala.

Sprawca został niebawem zatrzymany. Okazał się nim 24-letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem. Zostały mu już przedstawione zarzuty uszkodzenia ciała oraz mienia, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Decyzją prokuratury zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji połączony z zakazem zbliżania się do pokrzywdzonego oraz kontaktowania się z nim.

11 komentarzy

 1. Nosz kur….. Super ten środek zapobiegawczy dla agresywnego debila. Chełm jest znany z pobłazliwosci dla przemocowców. Adwokat bił żonę i prawie ja zabił to też niewiele mu zrobili.

 2. Riplej z tygodnia czy %?

 3. Herr Tusk fur deutschland

  Teraz chwasta czeka 5 letnie sanatorium na koszt podatników

 4. Dać go do gitów na przedmuchanie grzmiącego tunelu

 5. Skoro po wypiciu alkoholu ten podczłowiek zaczyna zachowywać się jak zwierzę, należy go umieścić w wybiegu dla niedźwiedzi lub tygrysów.
  Same plusy:
  * chwast wyrwany,
  * w społeczeństwie spokojniej i bezpieczniej,
  * widowisko dla gawędzi,
  * ulga dla rodziny, że problem patusa sam się rozwiązał
  Kto jest za?

 6. Kowalczyk Eugeniusz

  Sprzedać gnidę do ochotników za wschodnią granicą obojętnie której strony.

 7. O kur…a ale bohater. Pobił dziadka i co ? Co siedzieć głowie takiej jednostki? Ani mu nic nie przybyło ale za to dorobił sobie problemów. Generalnie takich patusów powinno się izolować na Kamczatce

 8. Jeszcze do 100 lat i będą takich z całego świata na Arktykę wysyłać do konkretnego sektora…

 9. *na Antarktyde

 10. Dostanie góra 6 miesięcy w zawieszeniu.

Dodaj komentarz