Sobota, 13 kwietnia 202413/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pijana 51-latka jechała bez włączonych świateł. To był początek jej problemów

Policjanci z Piask zatrzymali go kontroli pojazd, którego kierująca nie włączyła świateł. Jak się okazało, kobieta była pijana, a co więcej posiada sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

We wtorek wieczorem policjanci z Piask zatrzymali w Trawnikach do kontroli pojazd marki Fiat, którego kierująca nie włączyła świateł. Za kierownicą pojazdu siedziała 51-letnia mieszkanka gminy Trawniki.

Jak się okazało w trakcie sprawdzania w policyjnych systemach, kobieta od miesiąca posiada zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych wydany przez sąd na okres trzech lat. Co więcej, przeprowadzone badanie alkomatem wykazało, że w organizmie miała ponad 1,5 promila alkoholu. W samochodzie poza kierująca znajdowała się dwójka dzieci.

Teraz sprawą 51-latki zajmie się sąd. Grozi jej do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

25 komentarzy

  1. W całej tej sytuacji tylko dzieci szkoda ze takich starych mają.

  2. to może 1000+ ?

  3. Redakcjo, proszę podać profesje tej pijaczki za kółkiem . Czyżby to była połowica ważnej persony? Kiedy milicja złapie pijanego księdza , sędziego , wykładowca akademickiego to piszecie o jego profesji.

    • Nie wszystkie profesje są ważne, aby je podawać i nie o wszystkich mamy wiedzę ;). Nie każda profesja, jest zawodem zaufania publicznego.
      Pozdrawiamy

  4. Strategia już jest ,machina poszła w ruch w niektórych województwach dzieci już masowo są odbierane. Następnie już tylko powstaną sierocińce przy kościołach i zakonnicach . I tak dzieci będą wychowywane w duchu katolickim .

  5. dziś w „radio bąłton” słyszałam, że „eksperci uważają iż dzisiejsze kary są bardzo surowe dla nietrzeźwych kierowców” a niedobry rząd chce im jeszcze bardziej popsuć humor”

Z kraju