Pieszy potrącony przez forda. Reanimacja na środku skrzyżowania

Udało się uratować życie mężczyzny, który został potrącony na al. Spółdzielczości Pracy w Lublinie. Na miejscu trwają policyjne czynności.

38 komentarzy

 1. GDYBY BYŁ TOR…..

 2. Droga redakcjo 112, proszę zblokować użytkownika o nicku „Bimber”, ew. usuwać jego komentarze. Pisze bzdury, obraża innych; poza tym jego komentarze nic nie wnoszą…

 3. Dobrze ze przezyl bo kto zaplaci za szybe i odszkodowanie dla kierowcy? Kietowca pewnie doznal urazu szyji a to bolesna i dulugotrwajaca dolegliwosc. Tak z 20 tys mozna dostac.

  • 20 tys za ból szyi!
   To wylicz i odpisz proszę ile odszkodowania należy się za wypadek śmiertelny czy z ciężkimi obrażeniami ciała u kilku ofiar.

   Ten co policjantkę staranował ile powinien zapłacić?
   A ten co na Mełgiewskiej potrącił śmiertelnie kobietę?

   jeżeli mieli OC to ubezpieczyciel płaci, ale ile wg Ciebie rodziny ofiar powinny dostać kasy jednorazowo, ale ile powinna wynosić renta rodzinna dla dzieci?

  • Wydatek rzędu kilku/kilkunastu tysięcy to niewiele. Jakoś komornik to będzie pobierał z wynagrodzenia/renty czy co on tam ma.
   Napisz lepiej jak kierowca, który zderzy się np z Pendolino ma pokryć koszty, jeżeli straty przewyższają o kilka milionów sumę gwarantowaną w ubezpieczeniu OC.
   Albo inny przykład: dożywotnia renta (np. w kwocie kilku tysięcy miesięcznie na rehabilitację) dla ofiary od sprawcy powodującego wypadek po pijanemu.
   To są koszty, a nie jakaś zbita szyba za 2000 PLN.

  • Jak urazu szyji doznał to pewnie loda z pół roku nie będzie mógł robić.Tragedia!!!

 4. Do czego to doszło. Chamstwo z Dysa publikuje na forum. Chamy na furmanki i do gnoju a nie do miasta. Ten bimmer, bimber czy jak mu tam
  to jakiś jełopek sądząc po stylu pisania. Zmień ksywkę na bamber czyli czerstwy cham bo to bardziej pasuje do krwistych bukietów. ( jak nie wiesz co to bukiet zapytaj kogoś z Lublina )

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk
V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS