690 680 960

Pieszy nie miał odblasków, został potrącony przez ciężarówkę

W minioną sobotę w nocy w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska doszło do potrącenia pieszego przez pojazd ciężarowy. Na szczęście mężczyzna nie ucierpiał w zdarzeniu.

Do wypadku doszło w sobotę przed godziną 3 w nocy w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska w powiecie tomaszowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że kierujący ciężarówką obywatel Mołdawii najprawdopodobniej potrącił zwierzę. Zgłoszenie pochodziło od pracownika stacji paliw, który został poproszony przez kierowcę o pomoc.

Na miejscu policjanci nie zauważyli żadnego zwierzęcia, w rowie zaś znajdował się mężczyzna. Jak się okazało, został on potrącony przez ciężarówkę. Ze względu na stan nietrzeźwości, nie było kontaktu z 31-latek, mężczyzna miał bełkotliwa mowę. Funkcjonariusze wezwali zespól ratownictwa medycznego, który zabrał mężczyznę do szpitala. Jak się okazało 31-latkowi nic się nie stało.

Kierujący ciężarówką był trzeźwy. Do potrącenia doszło na drodze nieoświetlonej prowadzącej przez las i podczas opadów deszczu. Jak relacjonował policjantom kierujący, nie widział nikogo idącego drogą. Policjanci ustalili, że 31-letni pieszy w chwili zdarzenia nie posiadał elementów odblaskowych.

(fot. Policja Tomaszów Lubelski)

3 komentarze

  1. Brawo dla kierowcy obcokrajowca. Jeden z niewielu co wiedzą jak się zachować.

  2. Sprawdziłbym, czy gdzieś w okolicy nie stoi w rowie rozbita aŁdica Pana Pieszego.

  3. Jeżdżą tiroloty po powiatowych dróżkach bez chodników. Bo po co komu chodnik.

Kursy walut

  • USD 4.3622zł 0.32%
  • GBP 5.2997zł 0.03%
  • EUR 4.6065zł -0.03%
  • CHF 4.759zł -0.14%

Polub nas