Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Pierwsi klienci przyszli jeszcze przed otwarciem, było piwo i tort. Restauracja Corona No. 19 już działa (zdjęcia)

Jeszcze przed oficjalną godziną otwarcia do lokalu zaczęli przychodzić pierwsi klienci. Obsługa przygotowała dla nich tort. Jak nam wyjaśniano, zainteresowanie jest bardzo duże.

37 komentarzy

 1. Nie wygląda to zachęcająco ,dwóch kolesi przy stoliku zero jedzenia ale piwsko i flacha jest .To żulernia czy restauracja …..

 2. Jak piwo po 4 zł to pójdę.

  • Zawsze możesz sobie wódki dolewać jak nikt nie widzi i masz swoją i siedzisz przy jednym piwie cały dzień i wychodzisz nawalony w Lublinie to modne.

 3. X ma rację. Reklamę sobie zrobili nie ciekawą.

 4. Pan właściciel może mieć otwarte i nie będą się czepiać bo pociotka radna z Lublina o to dba

 5. Wszystkie lokale padają a ten knajpę otwiera, no ciekawe podejście.

 6. Pan Karol to ma straszne ciśnienie na szkło -influencerem chce zostać ? Ta knajpa będzie otwarta 3 miesiące max. A później będą niezapłacone czynsze – faktury i pensje pracowników – ot taki polski businessman ! Lubelski celebryta – dlaczego obsługa w maseczkach – jak już iść pod prąd to po całości !

  • Do w.nadzieja
   Ja myślę,ze pierwsze trzy msc wytrwa, bo teraz przez tego coronavirusa są tańsze czynsze. Schody zaczna sie dopiero jak juz bedzie po tym całym covidowym cyrku. Wszystko pojdzie w góre,a w centrum miasta wynajecie lokalu nie bedzie takie tanie.

   • Jak go znam to będzie wisiał za czynsz, media i hurtowniom za alkohol i nagle się rozpłynie.. i tylko szukajcie go pracownicy i właściciele hurtowni po Sobieszczanach w obszczanej spelunce :D:D

 7. Elegancko…pokazal kazdemu ze jak sie chce to mozna…brawo KAROL….***** ***

 8. Elegancko…pokazal kazdemu ze jak sie chce to mozna…brawo KAROL….

 9. Na wstępie informuję, że skończyłam podstawówkę, liceum ogólnokształcące, studia wyższe oraz studia podyplomowe. Miałam testy IQ (nie internetowe)-poziom ponadprzeciętny. Zauważyłam również, że niektórych razi to, że ktoś jest burakiem ze wsi-również ze wsi nie jestem.
  Ale przejdźmy do sedna: Czy może ktoś z Państwa chciałby dorobić i popilnować mi dzieci, żebym mogła pójść z mężem do Corony No.19?