690 680 960

Pięć zastępów straży pożarnej walczyło z ogniem. Dom częściowo spłonął (zdjęcia)

Dzisiaj po południu w miejscowości Bełcząc doszło do pożaru budynku mieszkalnego. Z ogniem walczyło pięć zastępów straży pożarnej. Na szczęście nikt nie ucierpiał.

Pożar na terenie jednej z posesji w miejscowości Bełcząc w gminie Czemierniki w powiecie radzyńskim został zauważony w środę około godziny 13:30. O wszystkim zaalarmowane zostały służby ratunkowe.

Na miejsce skierowanych zostało sześć zastępów straży pożarnej z JRG w Radzyniu Podlaskim oraz z OSP z okolicznych miejscowości. Interweniowała również policja.

Okazało się, że w płomieniach stanął parterowy jednorodzinny budynek mieszkalny. Jak nas poinformował st. kpt. Krzysztof Gomółka z Komendy Powiatowej PSP w Radzyniu Podlaskim, na szczęście w zdarzeniu nikt nie odniósł obrażeń ciała.

Obecnie działania gaśnicze dobiegły końca. Budynek częściowo spłonął. Trwa też ustalanie przyczyn pojawienia się ognia.

(fot. nadesłane Grzegorz, Piotr, KP PSP Radzyń Podlaski)

6 komentarzy

 1. Krystian from Jamajka

  Antena do odbioru naziemnej telewizji ciekawe czy właściciel opłaca abonament czy kradnie

  • A co cię to interesuje?

  • Cieee chorobaaaa !!!

   Antena anteną jest z blachy i samozapłonu po nie trudno się spodziewać, ale tak se myślę (co każdemu sie mogę zdarzyć, nawet mojej córce, żonie i kochance), że panele fotowoltaiczne same w sobie też się nie zapalą, bo to szkło, metal i krzem, ale podłączone do instalacji, oszczędnie cienkimi przewodami mogą zajarać żywym ogniem.

 2. Cham bity deską:)

  palą się złączki bo nie wytrzymują napięcia..foto..pożar gwarantowany z firm „krzak” co dzwonią i namawiają

  • Szanowny Chamie… chciałby uprzejmie skorygować Twą światłą wypowiedź;
   Otóż złączki się palą nie pod wpływem dużego napięcia, ale dużego natężenia prądu. A to jest spora różnica w „jelepstryce”. Naprawdę.

 3. Mój Szanowny przedmówco… chciałbym uprzejmie skorygować Twą światłą wypowiedź;
  Otóż wspomniane przez Ciebie złączki palą się nie pod wpływem dużego napięcia, ale dużego natężenia prądu. A to jest spora różnica w „jelepstryce”.
  Naprawdę.

Kursy walut

 • USD 4.3833zł 2.11%
 • GBP 5.2764zł 0.37%
 • EUR 4.7195zł 0.59%
 • CHF 4.7458zł 0.93%

Polub nas