690 680 960

Pęknięta opona przyczyną groźnego zdarzenia drogowego na ekspresówce (zdjęcia)

Zakończyły się już utrudnienia w ruchu na drodze S12 w miejscowości Wola Piasecka. Jak ustalili policjanci przyczyną groźnego zdarzenia drogowego była pęknięta opona.

Do zdarzenia doszło dzisiaj około godziny 8:30 w miejscowości Wola Piasecka w powiecie świdnickim, na trasie Lublin – Piaski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że przewrócił się bus.

Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, że kierujący pojazdem marki Iveco jadąc w kierunku Piask uderzył w bariery energochłonne doprowadzając do przewrócenia się pojazdu. W wyniku zdarzenia całkowicie zablokowany został przejazd w kierunku Chełma.

Dzięki sprawnej akcji służb, ruch został szybko przywrócony. Jak ustalili wstępnie policjanci, powodem zdarzenia było pęknięcie opony. Busem kierował 36-latek. Mężczyzna doznał urazów nie zagrażających jego życiu. Obecnie nie ma już utrudnień z przejazdem.

(fot. Policja Świdnik)

3 komentarze

  1. Szef pewnie powiedział że jeszcze kółko na Hiszpanie obleci na tych gumach…

  2. Wysoka temperatura weryfikuje oszczędności na oponach

  3. Miesiąc temu miałem wystrzał opony na DK19, szczęśliwie tylko opona i przy 50km/h. W koło wlazła mi ,uwaga: blacha z klocka hamulcowego!
    Tragedia co to jeździ po naszych ulicach!

Kursy walut

  • USD 4.3252zł -0.24%
  • GBP 5.3505zł -0.34%
  • EUR 4.7076zł -0.35%
  • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas