Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Pechowe urodziny europosła z naszego regionu. Nie zatrzymał się na stop-ie, zderzył się z seicento (zdjęcia)

W sobotę rano na jednym ze skrzyżowań w Bełżycach doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. Sprawcą okazał się pochodzący z tego miasta europoseł Dominik Tarczyński.

78 komentarzy

  1. Należy bezwzględnie wycofać z obiegu te niebezpieczne samochody…Fiaty Seicento oczywiście

  2. Seicento-BMW 2:0 muszę kupić takiego pancernego Fiata

  3. Ten cudak jest z lubelsczyzny – cieszę się , że od trzech lat z tym regionem łączą mnie tylko wspomnienia

  4. Może być, że Tarczyńskiemu bardzo droga fura zaczęła ciążyć i postanowił leasing zakończyć wcześniej?

  5. Jaka władza, tacy zamachowcy. Gdy polityk PiS nie potrafi dostosować się do przrpisów drogowych, od razu trafia na szeryfa w Seicento 😉

  6. Poseł nie od dziś przejawia mentalność na poziomie kierowcy BMW. Auto idealnie pasuje do jego charakteru – takie wypasione, a jednak nadal wieśniackie.

  7. Biedna kobieta z Fiata. Artykuł zostanie wymazany, a poseł będzie tłumaczył, że jego pojazd jest uprzywilejowany, więc to nie ona jest winien wypadku, a kierowczyni Seicento. Nie ma takiej kwestii dla obecnej władzy, żeby nie znaleźć winnego po drugiej stronie. Poza tym polityk PiS miał moralne prawo do pierwszeństwa przejazdu, bo to przecież wybitny mąż stanu z klasy uprzywilejowanej.

  8. Za miesiąc pierwsza miesięcznica.

  9. Zobaczymy co wymysla może maseczki nie miała? Bo cos na pewno już kombinuja jak z Szydło. Poselskie patusy i jeden ch czy pis po psl. Jedna i ta sama banda

  10. jaka opinia marki BMW taki kierujący

Z kraju