Niedziela, 21 lipca 202421/07/2024
690 680 960
690 680 960

Paralotnia spadła na ziemię. Ranny 42-latek trafił do szpitala (foto)

Startował paralotnią z pomocą wyciągarki. W pewnym momencie lina się zerwała, a mężczyzna spadł z wysokości ok. 10 metrów na ziemię. Trafił do szpitala.

42-letni pilot paralotni spadł na ziemię z wysokości około 10 metrów. Ze wstępnych ustaleń wynika, że w trakcie wyciągania go do góry pękła linka wyciągarki. Mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12:45 w Krasnymstawie. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż paralotnia była wznoszona do góry za pomocą wyciągarki. W pewnym momencie zerwała się lina, w wyniku czego ta spadła na ziemię z wysokości ok. 10 metrów.

W zdarzeniu poszkodowany został 42-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego. Z obrażeniami ciała przetransportowano go do szpitala. Lekarze zapewniają jednak, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Policjanci ustalili już, że mężczyzna był trzeźwy i posiadał odpowiednie uprawnienia. Teraz prowadzone są dalsze czynności w tej sprawie.

6 komentarzy

 1. jakby człowiek miał skrzydła to by latał a ma nogi i ma k,,wa chodzić..

  • Masz samochód? Po co? Nogi przecież
   dzięki ewolucji i Bogu są do przemieszczania się .

   Lublin112 ma jedne z najbardziej interesujących intelektualnie komentarzy wśród lubelskich serwisów. Gratuluję moderatorom.

 2. I w piz….u wylądował???

 3. A na to tam policja? Znają się na takiej skomplikowanej maszynerii?

 4. Latają w Krasnymstawie na paralotniach od lat. Czasem jednego dnia widać kilkadziesiąt lotów.
  Na poc,ataku myślałam że co raz będzie ktoś spadał, ale pierwszy raz słyszę, że był przy tym wypadek.
  Wiadomo, to nie szachy, ale wydaje mi się całkiem bezpieczne

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport