690 680 960

Parafianka: Nie żyje pieszy potrącony przez daewoo. Utrudnienia w ruchu na krajowej 17

W czwartek wieczorem na drodze krajowej nr 17 doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. Są utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło w czwartek wieczorem  w Parafiance, na drodze krajowej nr 17 pomiędzy Rykami a Żyrzynem. W rejonie skrzyżowania dróg lokalnych, prowadzących w kierunku miejscowości Skrudki i Parafianka, na przejściu dla pieszych został potrącony 64-letni mężczyzna, przez auto marki Daewoo.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja. Niestety obrażenia mężczyzny były na tyle poważne, że zmarł on na miejscu zdarzenia. Kierujący pojazdem był trzeźwy.

W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu. Funkcjonariusze policji wprowadzili ruch wahadłowy. Utrudnienia występują pomiędzy 93 a 94 kilometrem drogi krajowej nr 17.

Informację o wypadku przesłał nam Czytelnik Kamil – Dziękujemy!


Większy widok mapy2015-03-05 20:53:18
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. Jasny gwint !!! Sie narobiło...

  Kierujący pojazdem był trzeźwy, więc chociaż zabił to pewnie dostanie mniej niż ten pijany były policaj, który utłukł 19 latkę w Wólce, a potem sp…dolił i motał razem ze swoją żoneczką..

  • Myślę że będzie podobnie jak z tym wypadkiem co radiowóz przejechał chłopaka w Nasutowie.
   Sprawa nadzwyczaj szybko ucichła, nie pamiętam chyba nawet nie było zdjęć jak wyglądał radiowóz po wypadku.

   • na pewno jechał za wolno i nikt mu pieszego palcem nie pokazał, poza tm pewnie pieszy nie miał kamizelki i nie wydawał sygnałów dzwiękowych

 2. To wszystko wina nieoznakowanej POlicji, ITD, Tuska, Kopacz, Komorowskiego i wszelkiego złu jakie szerzą przeciwnicy PiSu!

 3. WSZYSTKO DLATEGO, ZE NIE MA TORU !!!!!

 4. Mój świętej pamięci dziadek za każde dziejące się na tym świecie zło, obarczał „ruskich” mawiając: „A, bo to panie, wszyćko bez ruskich”.
  Ale czasy się zmieniają…

Kursy walut

 • USD 4.3252zł -0.24%
 • GBP 5.3505zł -0.34%
 • EUR 4.7076zł -0.35%
 • CHF 4.6961zł -0.38%

Polub nas