Panieńszczyzna: Zderzenie ciężarówki z autem dostawczym. Jedna osoba nie żyje

Lubelscy policjanci, pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Lublinie, wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło rano w miejscowości Panieńszczyzna.

Do wypadku doszło przed 7:00 w miejscowości Panieńszczyzna.

-Jak wynika ze wstępnych ustaleń kierujący samochodem marki Oplem Combo jechał od strony Tomaszowic. Prawdopodobnie samochód włączając się do ruchu, na krajową 17, wymusił pierwszeństwo przejazdu na jadącym od strony Warszawy ciężarowym mercedesie – informuje kom. Renata Laszczka – Rusek z KWP Lublin.

Kierujący oplem pomimo prowadzonej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia.2014-06-26 09:09:37
(fot. lublin112.pl)

45 komentarzy

  1. miesiac temu jechałem do Lublina. Trasa Łowicz-Lublin 3 godziny. Kawał ekspresówki już jest aż milo jechać z Lublina. warszawę omija sie S2/S8 i potem na A2 wskakuje i jestem w domu. Nie ta mordęga co jeszcze 3-5 lat temu

  2. Zal, człowiek zginął a ten będzie się kłócił jak się naprawdę nazywa miejscowość, człowieku jakby się nie nazywała, weź popukaj się w głowę i pomyśl teraz o rodzinie tego mężczyzny. Jak masz jakieś problemy to idź do Urzędu Gminy i się dowiedz a nie będziesz dyskusje pod takim artykułem prowadził. Zal mi takich ludzi jak ty, bo to tylko w wór i o mur. Oczywiście kondolencje dla rodziny, niech spoczywa w pokoju.

  3. cześć i chwała znakom (bezznaków) na naszych drogach polskich

    szkoda człowieka że odszedł …a my staliśmy przynajmniej godzinę przed samym Jastkowem ale ruch z W-wy odbywał się normalnie Zabrakło pomysłu ze strony policji i prokuratora dla tych co jechali z Lublina…więc spytaliśmy policję telefonicznie czego nie zrobią ruchu wahadłowego?..po pewnym czasie mogliśmy przejechać …ale w Żyrzynie skierowano nas na drogę do Puław i Dęblina na W-wę – bo znowu jakiś wypadek .. no i tu żadnego oznakowania , żadnego policjanta STRASZNE JEST OZNAKOWANIE NASZYCH DRÓG! -ZUPEŁNY BRAK!…w Moszczance stała przyczepa ciężarówki po wypadku Tego dnia jechałam do W-wy…ok 5,5 h

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Tradycyjna Noc Świętojańska w lubelskim skansenie
Zbliżają się Dni Kraśnika. Dwa dni atrakcji, kabarety i koncert Viki Gabor
„Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
Komicy wystąpią w Plenerze
Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie